Amazfit gtr 3 і gtr 3 pro – zepp os, екрани amoled, захист від води, spo2 і до 35 днів автономної роботи за ціною від $180

15

Компанія amazfit представила пару нових розумних годин серії gtr третього покоління. Вони вийшли через рік з моменту анонса моделей сімейства gtr 2. Новинки називаються amazfit gtr 3 і gtr 3 pro.

Amazfit gtr 3 pro

Почнемо зі старшої версії. Вона укладена в алюмінієвий корпус і важить лише 32 г.спереду встановлено округлене скло. Користувачам будуть доступні версії в чорній (infinity black) і коричневої (brown leather) кольорах.

Amazfit gtr 3 pro обладнані amoled-дисплеєм діаметром 1,45 ” з щільністю 331 ppi і яскравістю до 1000 ніт. Панель займає 70,6% лицьового боку. Користувачам доступно понад 150 циферблатів з підтримкою always-on display. Деякі циферблати можна кастомизировать.

Годинник працює під управлінням zepp os. Програмне забезпечення підтримує сторонні програми. Гаджет може синхронізувати дані про стан здоров’я з apple health і google fit. Також заявлена підтримка з relive, runkeeper і strava.

Природно, amazfit gtr 3 pro отримали датчик чсс, який працює в режимі 24/7, сенсор для визначення рівня насичення крові киснем (за 15 секунд), а також можуть виконувати моніторинг тривалості і якості сну. За точність отримання даних відповідають датчики biotracker 3.0 ppg з 6pd від zepp health.

Годинник оснащений динаміком і мікрофоном, тобто дозволяють відповідати на телефонні дзвінки. Час автономної роботи становить 12 днів у нормальному режимі використання. З включеним gps гаджет працює 35 годин. Якщо ж забути про розумні функції, можна домогтися місяця роботи без підзарядки. За це відповідає акумулятор на 450 ма*ч.також відзначимо 2,3 гб пам’яті, 150 спортивних режимів і захист 5 atm.

Amazfit gtr 3

Друга новинка теж укладена в корпус з алюмінію, але має 1,39″ екран. Площа корисного простору знижена до 66%, а щільність точок не змінила – 331 піксель/дюйм. Годинники доступні в кольорах thunder black і moonlight grey.

Amazfit gtr 3 теж отримали всі основні функції, які є в старшій моделі. Але тут вже обійшлися без динаміка і накопичувача. Незважаючи на більш скромний цінник, працює модель довше – від 35 годин з включеним gps до 35 днів в режимі енергозбереження. Ємність батареї не змінилася.

Ціни

Обидві новинки будуть доступні в європі, але першими придбати їх зможуть жителі китаю. Вартість amazfit 3 gtr склала €150, а версію pro оцінили в €200. Ціни для американського ринку знаходяться приблизно на тому ж рівні – $180 і $230 відповідно.