Високоточний 3d принтер phrozen для друку ювелірних виробів (3 фото + відео)

14

Компанія phrozen (тайвань) оголосила про виведення на ринок тривимірного друку нового високоточного 3d принтера sonic mini 8k з lcd дисплеєм, що використовує літографічний друк на базі смоли. Принтер має унікальне для ринку дозвіл 22 мікрона по осях xy, раніше не використовується ні в одному 3d принтері, що випускається серійно.

Висока роздільна здатність 8к для друку принтером sonic mini 8k дозволить домогтися передачі найдрібніших деталей з високою роздільною здатністю в 22 мікрона або 1152 ppi при розмірі області побудови 165х72х180 мм.такий дозвіл можна порівняти або навіть перевершує точність ручної роботи при створенні ювелірних виробів.

Нова модель sonic mini 8k стане наступним пристроєм в серії, розпочатої моделлю sonic mega 8k, представленої компанією phrozen влітку поточного року, що друкувала з роздільною здатністю 43 мікрона. Новинка sonic mini 8k відноситься до класу домашніх невеликих принтерів і отримує 7,1 дюймову рідкокристалічну матрицю з роздільною здатністю 7500х3240, сенсорний екран з діагоналлю 3,5 дюйма і високоміцний корпус.

Використання нового фотополімера aqua-gray 8k забезпечує високоточний друк в дозволі 8 к саме на принтері sonic mini 8k, що дозволить створювати унікальні тривимірні вироби, аж до ювелірних прикрас. Прийом замовлень на модель sonic mini 8k розпочнеться з 17 жовтня. Вартість компактного принтера на першому етапі складе 349 доларів. Надалі ціна зросте до 600 доларів. Однак вартість sonic mini 8k все одно буде значно нижче, ніж випущена влітку модель sonic mega 8k, пропонована за ціною 1600 доларів.