Огляд електричної викрутки Wowstick 1F з АлиЭкспресс

321


Сьогодні я розповім вам про черговий цікавий товар з сайту АлиЭкспресс. Нещодавно я дізнався про існування електричних викруток від компанії Xiaomi. Я знаю, що багатьох роботяг і майстрів не здивувати звичайною викруткою, але ви тільки подивіться яка вона стильна і компактна! Багато хто звик до величезних махину з цілою купою кабелів, майже як у повноцінного перфоратора, а тут такий зручний варіант від Mi. Останнім часом ця компанія все частіше радує нас мобільними новинками, гідними уваги.

Сьогодні до мене на огляд потрапила Wowstick 1F з серії «Розумний будинок». Я довго думав, чи потрібна вона мені, але потім не зміг встояти і замовив у знайомого продавця з АлиЭкспресса. Не варто лаяти мене за шопоголізм, я просто дуже сильно люблю Xiaomi і всі їхні новинки. Отже, доставка зайняла 1,5 місяця, з яких тиждень пішла на відправку, тому що викрутки не виявилося на складі. Але я не засмучуюсь, адже все прийшло в цілості й схоронності, що вже є непоганим досягненням для сайту АлиЭкспресс. Загалом, викрутку я отримав і навіть трохи потестил, тому можу поділитися з вами своїми враженнями.

Комплектація і зовнішній вигляд

На сьогоднішній день Wowstick 1F є однією з головних викруток серії. Пристрій приїхало до мене у фірмовій сірій коробці, замотаною пухирчатою плівкою і спеціальної повітряною подушкою. На упаковці цікава ілюстрація про еволюцію людини. У комплект поставки, крім самої викрутки, входить красива магнітна інструкція, зарядний пристрій і 7 додаткових насадок. Комплектація в стилі Mi, все оформлено багато, таке хочеться тримати в руках і не соромно дарувати іншим. Тепер трохи про зовнішньому вигляді.

Якщо коротко — все чудово. Викрутка стильна і повністю підтверджує популярність пристроїв від Xiaomi. Корпус сріблястий і трохи у футуристичному стилі. На викрутку розташовано дві основні кнопки, які дозволяють вкручувати і, відповідно, викручувати не занадто щільно вкручені цвяхи. Втім, нічого більше я від неї не очікував. Ну а що ще має бути в електричній викрутку? Я думаю, Сяоми спробували максимально спростити функціонал викрутки, бо, нагадую, Wowstick 1F — бюджетний варіант. Зовнішній вигляд мене цілком влаштував, переходимо до опису використання в побуті.

Функціональність і зручність користування

Викруткою Wowstick 1F я повністю задоволений, тому що всі заявлені функції вона виконує. Варто подумати про те, для чого саме створювався даний апарат, перш ніж нарікати на його простоту. Викрутка зроблена компактною і легкою для того, щоб ви могли переносити її у своїй сумці або гаманці без проблем. Ось вам і логічний ланцюжок. Ви, ймовірно, не станете носити в своїй сумці шуруповерт, а значить, викрутка знадобилася вам для інших цілей. Я, приміром, брав її для ремонту різноманітної малогабаритної техніки. Що вже тут поробиш, робота в мене така — ремонтувати смартфони. З цим обов’язком Wowstick 1F цілком справляється. Я б навіть сказав, не просто справляється, а значно спрощує мій робочий процес. В цьому і сенс, я думаю. Для того щоб бути впевненим в товарі, потрібно знати, що це за пристрій і для чого його потрібно використовувати. Очевидно, що для ремонту квартир викрутка навряд чи підійде, тому будівельник буде незадоволений.

Переваги і недоліки

Я купив Wowstick 1F за символічну суму, яку вона цілком виправдовує. Хороший апарат, нічого не скажеш. Зарядку тримає близько 8 годин безперервного користування. Загалом, немає у цій викрутки недоліків, тому що вона має обмежений функціонал. Так і виконано досить якісно. Загалом, як завжди, рекомендую.

Де купити

$28.80

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд тестера грунту для квітів Xiaomi Flower Monitor з АлиЭкспресс Огляд лампочки Xiaomi Yeelight з АлиЭкспресс Огляд розумного вимикача Xiaomi Aqara з АлиЭкспресс Огляд лазерного далекоміра KXL — E40 з АлиЭкспресс Огляд розумного чайника Xiaomi Mi Чайникові з АлиЭкспресс Огляд розумною зубної щітки Xiaomi soocare x3 з АлиЭкспресс Огляд бінокля Rolriss 10×25 з АлиЭкспресс Огляд смартфона Xiaomi Redmi 4X з АлиЭкспресс