Не тільки смартфон realme gt neo 2: що ще realme покаже на презентації 13 жовтня

12

Компанія realme днями розповіла, що 13 жовтня проведе презентацію смартфона realme gt neo 2 за межами китаю. Як виявилося, крім нього на заході варто чекати ще інші новинки.

Що відомо

Разом зі смартфоном на презентації покажуть також нову бездротову колонку realme break bluetooth speaker. Вона отримає два динаміки із загальною потужністю в 20 вт, еквалайзер з трьома пресетами, функцію об’єднання декількох колонок в одну, а також захист від води за стандартом ipx5 і автономності до 14 годин.

Realme products launching on october 13 in india:- realme gt neo 2- buds air 2 (closer green)- realme 4k smart tv google stick- brick bluetooth speakermobile gaming accessories:- cooling back clip neo- type-c superdart game cable- mobile game triggersexciting! pic.twitter.com/a8sp1mdxqn

— ishan agarwal (@ishanagarwal24) october 8, 2021

Ще одним новим продуктом стане тв-приставка у вигляді флешки realme 4k smart tv google stick. Пристрій складе конкуренцію xiaomi mi tv stick і матиме android tv з коробки, 2 гб озу, 16 гб пзу, підтримку hdr10+, wi-fi 5, hdmi 2.1 і можливість відтворювати 4k-відео.

На заході також варто чекати tws-навушники realme buds air 2 в новому забарвленні closer green і ігрові аксесуари: cooling back clip neo, type-c superdart game cable і mobile game triggers.

Джерело: @ishanagarwal24