Twitter вивчає можливість підключення рефері при переході на» палкі суперечки “

14

Як стало відомо, twitter проводить тестування нової функції , яка буде видавати рекомендації користувачам, якщо їх розмова в соціальній мережі twitter перестає бути нейтральним і переходить на підвищені тони або загострюється. Тим самим, як вважають розробники, вони допоможуть користувачам уникнути неприємностей і скоротять випадки появи неприязні між учасниками обговорень.

Необхідність впровадження подібної функції обумовлена природою соціальної платформи, вважають розробники. Для неї характерне ведення обговорень, які можуть легко переходити у форму «гарячого, напруженого або отруйного» спілкування, у форму палких суперечок, коли учасники можуть неправильно інтерпретувати «атмосферу» того, що відбувається. У таких ситуаціях, люди можуть наговорити один одному такого, чого не збиралися. Подібний сценарій розвитку розмов особливо характерний при обговоренні спірних тем.

Намагаючись стимулювати більш здорові обговорення в соціальній мережі, twitter тестує спеціальну функцію, яка дозволить попереджати користувачів про наближення «моменту найвищого напруження». Ця функція буде повідомляти, що розмова стає надмірно ” гарячим або інтенсивним».

Нова функція буде проявляти себе тим, що на початку рядка нового твіту виявиться підставлений тег ‘ heads up!'(“увага!»). Він повідомить користувачам про небажане продовження обговорення в тому ж ключі.

Поряд з цим також буде видаватися одне з повідомлень такого змісту:

  1. remember the human: communicating with respect makes twitter better.нагадуємо: шанобливе спілкування робить twitter краще!»).
  2. facts matter: checking the facts help everyone. Спирайтеся на факти: перш ніж сказати, переконайтеся в достовірності.
  3. diverse perspectives have value: discovering new perspectives can strengthen your own. Кожна точка зору має право на існування: чим більше дізнаєшся інших думок, тим краще розумієш власне.

Поки немає повної ясності, яким чином twitter буде виявляти обговорення, які переходять в «буйну форму». Розробники заявили, що робота триває, але вони готові заохочувати ведення здорових обговорень на платформі.

На даний момент також незрозуміло, з якими обліковими записами тестується ця функція і коли вона буде запущена для широкої публіки.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також: