Представлений компактний електромопед-ракета від sol motors (5 фото)

17

Компанія sol motors зі штутгарта, німеччина, презентувала нову категорію електричного двоколісного транспорту, що об’єднав технології, використовувані в мопедах і мотоциклах. Новинка отримала назву pocket rocket і являє собою “голий байк”, в якому органи управління, акумулятор та інші елементи приховані всередині v-подібної рами. В даний час вже можна оформити попереднє замовлення на одну з двох модифікацій pocket rocket.

До розробки нового транспортного засобу засновники sol motors приступили ще в 2018 році. Через три роки публіці представлений результат роботи у вигляді гібридного засобу пересування, що інтегрує в собі все краще від електричних мотоциклів і велосипедів. Спрощений дизайн pocket rocket дозволив розробникам “заховати” основне обладнання всередині рами з високоміцного алюмінію, що максимально поліпшило аеродинамічні параметри транспортного засобу.

Базова модель pocket rocket має масу 55 кг, максимальну швидкість обмежену 45 км/год і радіус автономного пробігу – 80 кілометрів. Модифікація pocket rocket s має збільшену до 80 км/год швидкість зі збереженням радіуса автономної їзди 80 км.

Колеса і мотор-маточина, вбудовані в заднє колесо, забезпечують оптимальний низький центр ваги і надають конструкції стійкість при маневруванні. Акумулятор ємністю 2,5 квтг-знімний, і його можна легко замінити, використовуючи кришку з вбудованим заднім ліхтарем. Повна зарядка літій-іонного акумулятора займає 5 годин від стандартної мережі і 2 години при використанні швидкої зарядки.

Габаритні розміри в обох модифікаціях однакові: довжина становить 1720 мм, а кліренс – 150 мм. Pocket rocket розрахований на одного користувача, а сидіння кріпиться на центральній товстій трубі на висоті 820 мм від поверхні траси.

Мотор-маточина (пікова потужність 5 або 6,5 квт) здатний створювати крутний момент до 160 нм, що дозволяє pocket rocket, подібно ракеті, швидко набирати швидкість. Гідравлічна комбінована гальмівна система (cbs) забезпечує високу маневреність, а система рекуперації енергії гальмування дозволить продовжити автономну роботу транспортного засобу. 16-дюймові колеса забезпечують максимальну стійкість і маневреність. Яскраві світлодіодні фари в передній і задній частині забезпечують водієві хороший огляд в темний час доби.

У країнах європейського союзу вже можна оформити попереднє замовлення на pocket rocket. Базова модель оцінюється в 5980 євро, а модифікація pocket rocket s – 6980 євро. Перші моделі надійдуть покупцям вже навесні-влітку наступного року.

Sol-motors