Огляд бездротової гарнітури Mpow MBH6 Cheetah з АлиЭкспресс

279


У даній статті я розповім вам про своє нове придбання з сайту Алиэкспресс. Почалося все з того, що мої друзі загорілися ідеєю купівлі бездротових навушників. Один знайомий купив цілу партію, але не встиг її вчасно перепродати. Довелося роздавати їх практично задарма, щоб хоч якось окупити витрачені кошти. От тільки це «даром» все одно було не дуже дешево для середньостатистичного роботяги зразок мене. Звичайно, захотілося і собі такі ж придбати, але не за ту ціну, яку пропонували місцеві постачальники.

Тому я вирішив скористатися одним з найбільш популярних китайських сайтів — АлиЭкспресс. Там я одразу підібрав для себе відповідний варіант з бюджетної лінійки навушників, а саме — Mpow MBH6 Cheetah, тому що на них було безліч позитивних відгуків. Так і стояли вони всього 1000 карбованців що порівняно небагато, якщо брати до уваги середні російські цінники на гарнітуру. Отже, ось мої враження від даних навушників.

Комплектація і зовнішній вигляд навушників Mpow MBH6 Cheetah

Навушники прийшли до мене в невеликій картонній упаковці, на якій була приклеєна етикетка з основними характеристиками та логотипом виробника. Всередині були виключно навушники, без будь-яких надмірностей комплектації. Навіть інструкцію продавець не поклав, хоча на сайті вона вказувалася. Мені здається, від неї все одно не було б користі, адже я китайську мову не вчив у школі. Загалом, комплектація так собі, але могло бути і гірше. Скажу спасибі хоча б за те, що вони прийшли цілими і практично миттєво (близько 12 днів).

Що стосується зовнішнього вигляду, тут все трохи краще. Продавець надав мені вибір з декількох кольорів, але я вибрав собі зелені. У поєднанні з чорним матовим корпусом все виглядає дуже стильно і молодіжно. Все настільки прекрасно, що випускати з рук не хочеться. За це продавцю безумовний плюс.

Функціональність навушників Mpow MBH6 Cheetah

Про функціональність особливо нічого сказати не можу, тому що не розбираюся в цьому. Звук досить чистий, ніяких шумів, скрипів і «похрюкувань», як буває у дешевих моделей. Управління інтуїтивно зрозуміле навіть такому недалекому людині, як я. Телефон відразу знайшов навушники і відразу автоматично приєднався до них. За це виробникові теж плюс, тому що сам би я довго дивувався, як це все працює. Стандартний набір кнопок. Порадувало, що є мікрофон. При розмові з ким-то звук передається дуже чітко, зв’язок не втрачається. Загалом, те що треба, ні більше, ні менше.

Переваги і недоліки навушників Mpow MBH6 Cheetah

Тепер поговоримо трохи про недоліки й переваги, які я для себе виявив. По-перше, комплектація жахлива. Продавець не спромігся покласти навіть інструкцію. Добре, що все прийшло цілий і неушкоджений, хоча є підозри, що упаковка розкривалася кимось. По-друге, мені не сподобався сам продавець. Він відповідав дуже рідко і нічого не говорив по справі. Ну а так, навушники дуже навіть пристойні. Я купував Mpow MBH6 Cheetah на сайті АлиЭкспресс і рекомендую вам теж придбати дану модель, якщо ви хочете якісну, але недорогу гарнітуру.

Де купити

$36.19

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд бездротової Bluetooth гарнітури Aniwk з АлиЭкспресс Огляд bluetooth-гарнітури AWEI A920BL з АлиЭкспресс Огляд бездротової миші MEMTEQ M3s з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд бездротової миші UHURU Rechargeable Bluetooth 3.0 Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс