Apple вимагатиме від сторонніх додатків спростити видалення користувацьких акаунтів

21

Видалення стороннього додатка на пристрої apple не є чимось надприродним-фактично, це просте натискання кнопки. Але якщо ви видалили додаток, це не означає, що обліковий запис, створений у цьому додатку, зник назавжди. Але починаючи з 31 січня 2022 року, apple вимагатиме від сторонніх розробників спростити цей процес.

В оновленні, опублікованому на сайті розробників у середу, компанія apple оголосила, що незабаром почне посилювати дію оновлення, опублікованого в посібнику з огляду app store в червні минулого року, яке говорить ,що”всі програми, що дозволяють створювати облікові записи, повинні також дозволяти користувачам ініціювати видалення свого облікового запису прямо з програми”.

Нова вимога з’явилася слідом за іншими нещодавно оголошеними оновленнями правил app store, включаючи посилення контролю за “повторюваним маніпулятивним або вводить в оману поведінкою або іншими шахрайськими діями”, шахрайством та іншими проблемами якості додатків.

Apple також має намір боротися з “додатками для знайомств, які можуть містити порнографію або використовуватися для сприяння проституції”, а також з додатками, що сприяють легальному продажу каннабіса, які тепер офіційно повинні бути “географічно обмежені відповідною правовою юрисдикцією”.

В ідеалі хотілося б бачити уточнююче питання в момент видалення програми ” видалити чи заодно і аккаунт?”, але подивимося, як відреагують розробники.

Apple