Fcnt arrows we-компактний 5g-бюджетник на snapdragon 480 з nfc і безліччю фішок за дуже низькою ціною

18

Компанія fcnt (раніше мобільний підрозділ fujitsu) анонсувала компактний бюджетний смартфон з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління. Новинка називається fcnt arrows we.

Характеристики

В технічному плані смартфон мало чим може похвалитися. В його основу покладено 8-нанометровий мобільний процесор snapdragon 480 з частотою до 2 ггц і графікою adreno 619. Однокристальна система працює в тандемі з 4 гб озу, тоді як накопичувач розрахований на 64 гб.

Ємність вбудованої батареї в fcnt arrows we склала 4000 ма*ч.про швидку зарядку інформації немає. Спереду в смартфоні встановлений 5,7 ” екран ips формату hd+. Роздільна здатність основної камери становить 13 мп + 2 мп, а фронтальної – 5 мп.

Новинка отримала сканер відбитків пальців, вихід під навушники, wi-fi, радіоприймач, bluetooth і nfc. Працює модель під управлінням операційної системи android 11.

Особливості

Fcnt arrows we може похвалитися великою кількістю фішок, які характерні для смартфонів fcnt, але рідко зустрічаються в пристроях інших виробників. Наприклад, разом із захистом від води, пилу (ip68) і падінь (mil-std-810g) новинка отримала захист від миючих засобів і антисептиків.

Пристрій може автоматично розпізнавати шахраїв в ході бесіди по телефону. Є функція корекції голосу при розмові в захисній масці. Також відзначимо режим для пенсіонерів і можливість запуску додатків дотиком до біометричного сенсора.

Ціна і доступність

Компанія поки приховує вартість fcnt arrows we, але зазначає, що вона буде дуже низькою. На ринку смартфон з’явиться в грудні цього року в білому, червоному, зеленому, фіолетовому, чорному, темно-синьому і бронзовому кольорах корпусу.

Для тих, хто хоче знати більше: