Дитячий костюм з пандою на хлопчика до 2 років.

360


Пропоную вашій увазі дуже красивий, яскравий і стильний дитячий костюм з пандою для хлопчика. Це ще один з тих дивовижних випадків, коли річ відмінної якості, добре затребувана й активно купується, чомусь з часом починає коштувати менше. І це при тому, що попит не падає, а швидше навіть навпаки.

Якщо вас не лякає фраза «CHEN XIAO», написана прямо на грудях, то річ по-любому треба брати. 🙂 До речі читається, як Чен Сяо, це виявляється такий актор. Принаймні вікіпедія інших сяоченов не знає. А може це і не актор, може так звуть панду?

На сайті представлено три кольори костюма, ми вибрали синій. Вірніше кольором відрізняється тільки верх, штани у всіх комплектах однакові. Замовляли для дитини 6 місяців, так сказати на виріст. Поки костюм лежить не затребуваним, так як ми трохи не доросли.

Перше, що приходить в голову коли береш костюм в руки, просто не віриться, що це недорога річ з Китаю. Тактильно приблизно ті ж відчуття, що і дотику до продукції Mothercare. Зшитий костюм дуже якісно, нитки ніде не стирчать, всі шви рівні. Речі прийшли в простому целофановому пакеті, чисті і без всяких підозрілих запахів. Сяоченом взагалі не пахне 🙂

Аплікація на грудях у вигляді панди зроблена якісно і, відповідно, так само добре пришита. Якщо почитати відгуки на самій сторінці продавця, а їх там багато, то бачимо, що народ покупкою в своїй абсолютній більшості задоволений. Прання та експлуатацію дитячий костюм з пандою витримує дуже добре.

До купівлі рекомендую, костюм того варто. Тим більше він трохи подешевшав з тих часів, коли його замовляли ми з дружиною.

Де купити

Дитячий костюм з пандою для хлопчика

Симпатичний і недорогий дитячий костюм для хлопчика з оксамитової пандою на грудях.

9.31 10.8

Перевірити ціну
Дитячі костюми
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Теплий дитячий светр Зимовий костюм з смужками для дитини віком до 1 року. Огляд передавача XPECIAL SW HF59 Симпатична шапочка для малюка Kazi — конструктор Лего з алиэкспресс Дитяча іграшка жираф маріонетка. Bean boozled цукерки зі смаком підгузника кардигани Жіночі на АлиЭкспресс