Corsair готує нові модулі пам’яті ddr5: vengeance і dominator

16

Американська компанія corsair, добре відома на ринку в якості виробника ігрового комп’ютерного обладнання та периферії, представила нові модулі пам’яті vengeance ddr5.

Компанія поки не розкрила їх повні технічні характеристики. Зокрема, не названі тактові частоти роботи, невідомі можливості для розгону пам’яті. Ця інформація повинна з’явитися ближче до офіційного анонсу платформи intel alder lake-s-першої серії чіпсетів для настільних систем, які підтримують новий стандарт пам’яті.

Згідно специфікаціям комітету інженерної стандартизації jedec, пам’ять ddr5 дозволяє отримати продуктивність на рівні від 4800 мт/с при напрузі 1,1 в.

Доступний потенціал для розгону буде залежати від багатьох факторів, вважає оверклокер msi toppc, називаючи серед них біннінг і схему управління живленням (pmic).

В даний час компанія corsair пропонує три моделі пам’яті vengeance: rt, rs і pro sl. На верхній частині всіх модулів розташована велика смужка rgb-підсвічування.

модулі пам’яті corsair vengeance ddr4. Джерело: corsair

Крім названих моделей, експерти чекають виходу також нової серії модулів пам’яті corsair dominator ddr5:

модулі пам’яті corsair dominator ddr5. Джерело: corsair

Те, що чекати залишилося недовго, підтверджується початком поставок журналістам і блогерам інженерних зразків нових модулів пам’яті ddr5 від corsair.

Corsair ddr5 es (non-ecc 4800) pic.twitter.com/8yeacrrk3w

– hassan mujtaba (@hms1193) october 5, 2021

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто – для кого – то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії – від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті “краща материнська плата : поточний аналіз ринку”.

читайте також:

samsung розробила модулі пам’яті ddr5 ємністю 512 гбайт з пропускною здатністю 7,2 гбіт / с