Xiaomi-беззаперечний лідер ринку 5g-смартфонів центральної та східної європи

14

Черговий квартал дав привід керівництву компанії xiaomi відкривати шампанське. Виробник обійшов apple і samsung, зумівши посісти перше місце на ринку смартфонів з підтримкою мереж 5g в східній і центральній європі.

Що відомо?

За даними strategy analytics, частка xiaomi в третьому кварталі цього року склала 41,8%, тобто майже кожен другий 5g-смартфон належить їй. Більш того, ще рік тому компанія займала лише 4,3% ринку.

Суттєво погіршила показники samsung. Частка ринку південнокорейської компанії впала з 34,3% до 11,5%. На друге місце вийшов технологічний гігант з купертіно. В асортименті apple в третьому кварталі 2020 року не було смартфонів з підтримкою 5g. Перші моделі з 5g з’явилися тільки в четвертому кварталі минулого року. У звітному періоді поставки моделей сімейств iphone 12 і iphone 13 дозволили компанії зайняти більше чверті ринку (26%).

У п’ятірку провідних виробників в центральній і східній європі увійшли realme і oneplus. Перша контролює 7,2% ринку, друга-2,5%. При цьому в порівнянні з третім кварталом 2020 року realme наростила частку на 6,3%, тоді як oneplus втратила 1,8%.

Джерело: strategy analytics

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: