Windows 11 вже доступна для завантаження!

17

Офіційно windows 11 стане доступна для завантаження 5 жовтня, але схоже, що операційна система стане доступна раніше, ніж очікувалося.

Сторінка завантаження windows11 вже відкрита, а це означає, що ви можете завантажити операційну систему лібос допомогою майстра локальної установки, або шляхом створення установчого файлу, наприклад, файлу .iso, можна встановити систему за допомогою флеш-накопичувача. Це означає,що ви, ймовірно, зможете обійти заявлену дату релізу і встановити її зараз, тобто вам не доведеться чекати, поки центр оновлення windows накричить на вас.

Якщо ви не хочете проходити весь процес, ви можете перевірити, чи доступна система в центрі оновлення windows, але велика ймовірність, що ви не знайдете там оновленняперший час, оскільки microsoft має звичку запускати нові операційні системи хвилями.наприклад, на робочому комп’ютері нашої редакції в центрі оновлення windows ще немає оновлення, але це не заважає завантажувати нам його.

Аналіз: чи варто завантажувати windows 11 раніше?

Windows 11-це безкоштовне оновлення для всіх, хто використовує windows 10, це означає, що ніяких перешкод для переходу на нову операційну систему немає, крім системнихтребувань microsoft, коториекажутся швидше рекомендаціями, ніж правилами.

Але, оскільки операційна система буде офіційно запущенасьогодні, ви повинні запитати себе, чи дійсно варто оновлюватися так рано.незважаючи на те, що за наш короткий час з системою, вона працювала досить добре, це все ще перші дні для абсолютно нової ос,є деякі помилки, які можуть з’являтися час від часу.

Ми радимо уникати нової системи на основному комп’ютері, поки осне отримає першу пару оновлень, просто щоб подивитися, чи не з’являться лінові проблеми, як це було з попередньою ос microsoft.

Якщо вам пощастило мати кілька комп’ютерів, кілька з яких можуть працювати з новою операційною системою, обов’язково спробуйтеоновлення, але пробуйте його на машині, яка не доставить вам большіхнеудобств, якщо ос вийде з ладу.