Sony представила шийну колонку srs-ns7 з підтримкою dolby atmos

17

Компанія sony представила свою першу бездротову шийну колонку з підтримкою dolby atmos. Компанія стверджує, що srs-ns7 пропонує досвід “захоплюючого домашнього кінотеатру” без необхідності використання акустичної системи об’ємного звучання або навушників, закріплених на голові.

Для повного ефекту dolby atmos вам знадобиться телевізор sony bravia xr і бездротовий передавач, що входить в комплект. Після підключення адаптера і його сполучення з шийної колонкою по bluetooth ви можете використовувати додаток 360 spatial sound personalizer, щоб зробити фотографію свого вуха. Додаток оцінить форму вашого вуха і оптимізує для вас розташування віртуальних динаміків dolby atmos.

Компанія стверджує, що передавач також мінімізує затримку для точного поєднання звуку і зображення. Ви можете придбати бездротовий передавач wla-ns7 окремо і використовувати його з деякими навушниками sony для досягнення того ж ефекту.

Крім перегляду телевізора, користувачі можуть підключати “нашийник” до інших пристроїв. Підключивши srs-ns7 до смартфону, можна слухати 360 reality audio з підтримуваних сервісів потокової передачі музики, таких як deezer і tidal. Користувачі також можуть підключити пристрій до пк або планшета.

Sony підкреслює, що конструкція srs-ns7 підтримує багатоточкове підключення, що означає можливість одночасного з’єднання з двома пристроями. Так, якщо ви слухаєте музику з комп’ютера, а на ваш телефон надходить дзвінок, ви можете відповісти натисканням кнопки і скористатися вбудованим мікрофоном. Крім того, srs-ns7 має клас захисту ipx4, що означає, що він захищений від бризок.

Що до автономності, то, за словами sony, ви отримаєте до 12 годин роботи від однієї зарядки на середній гучності і до п’яти годин на максимальній. 10 хвилин швидкої зарядки забезпечать 60 хвилин звучання.

Вартість шийної колонки srs-ns7 становить 300 доларів, а телевізійного передавача-60 доларів. Попередні замовлення відкриті вже зараз, а самі пристрої будуть відправлені покупцям 27 жовтня.

Sony