Огляд настільної лампи Xiaomi Mijia 2-е покоління (Philips)

304


Не завжди виходить облаштувати свою кімнату так, щоб все було ідеально. Коли багато часу проводиш за письмовим столом, особливо важливо правильне освітлення. В моїй кімнаті комп’ютерний стіл стоїть, напевно, в самому неправильному місці, але інших варіантів не було. Очі швидко втомлювалися і навіть червоніли, а від роботи нікуди не дітися.

Саме ця проблема змусила мене пошукати в інтернеті настільну лампу, так як “ходити” по інтернет-магазинам не забирає стільки часу як звичайний похід по супермаркетам. Я не затята фанатка високих технологій, але лампа XiaomiMijia 2-го покоління від Philips на АлиЭкспресс зацікавила мене, в першу чергу, своєю функціональністю і футуристичним виглядом, а потім і ціною. Завжди довіряла виробника Philips і мабуть не даремно. До того ж на цей раз Philips розділив всю відповідальність за якість даної продукції з китайською фірмою Xiaomi, яка теж є процвітаючою. Прочитавши переваги цього приладу, вирішила негайно замовити. Купити XiaomiMijia виявилося дуже просто.

Світове лампа була поставлена в нічим не примітною картонній коробці з усякими знаковими позначеннями та інструкцією, яку я ніколи не читаю. Зовні вона нічим не відрізняється від тієї, що побачила на АлиЭкспресс.

В першу чергу, вражає дизайн пристрою, який дуже гармонійно вписався в інтер’єр і навіть надав сучасності. Наступне, її можна згинати і надавати їй різні форми. Цілком влаштовує висота светильной лампи.

На ніжці пристрою є ще одна світлодіодна лампа, що забезпечує фонове освітлення, щоб зменшити навантаження на очі. На світильнику є сенсорна панель, яка дозволяє одним дотиком включати, вимикати лампу, а також вибирати необхідний рівень яскравості. Рівнів яскравості передбачено п’ять.

Крім того, на панелі є ще й датчик, який реагує на ступінь зовнішньої освітленості і в залежності від цього автоматично вибирає більш відповідний рівень яскравості. Наприклад, якщо включити комп’ютер, вона горить менш яскраво, так як датчик уловлює світло від монітора.

Форма лампи дозволяє розташувати так, як зручніше, і світло при цьому падає правильно. Щоб нагадати, що очам треба відпочити, передбачена така функція, щоб світло через певні проміжки часу блимав.

Окремо хочеться відзначити, що налаштовувати і керувати функціями світильника можливо через телефон, встановивши додаток MiHome.

У коробці, крім самої лампи також знайшлося зарядний пристрій. Отже, ще одна перевага в тому, що прилад можна зарядити і ніяких переносок і шнурів по всій кімнаті, так як в моїй кімнаті розетка знаходиться протилежно щодо столу. Зарядний пристрій сам по собі компактне і зручне.

Ціна цілком влаштовує, бачила й інші лампи, у яких і половини таких якостей немає, але коштували вони приблизно також. Бажання повернути товар не виникало.

Де купити

$91.99

Перевірити ціну


Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд ручки Xiaomi Mijia Sign Pen з АлиЭкспресс Датчик диму Xiaomi mijia HoneyWell Огляд тестера грунту для квітів Xiaomi Flower Monitor з АлиЭкспресс Огляд лампочки Xiaomi Yeelight з АлиЭкспресс Огляд годин XIAOMI AMAZFIT з Алиэкспресс Огляд інфрачервоного термометра OUTEST GM320 з АлиЭкспресс Огляд розумною зубної щітки Xiaomi soocare x3 з АлиЭкспресс Огляд розумного вимикача Xiaomi Aqara з АлиЭкспресс