Огляд іграшки для розслаблення Fidget Cube

284


Сьогодні я розповім вам про невеликому кубику, який призначений для зняття стресу і нервового напруження. На його розробку було зібрано близько 4 мільйонів доларів на сайті Kickstarter (спочатку планувалося лише 16 тисяч). Хлопці отримали цю суму всього за кілька днів, запропонувавши користувачам нове оригінальне вирішення їх проблем. Відразу обмовлюся, що завжди ставилася скептично до таких речей, тому придбання Fidget Cube не викликало особливого ентузіазму, тим більше, враховуючи витрачені гроші. Офіційна вартість – цілих 25$, але можна знайти Fidget Cube на АлиЭкспресс всього за 7$. Отже, що ж із себе представляє даний предмет?

Зовнішній вигляд

Розмір: 330 x 330 x 330 мм

Вага: 38 г

Колір: корпус виконаний у чорному кольорі, всі решта – в червоному

Матеріал: пластик, метал

Fidget Cube – пластмасовий кубик, що має різні пристосування на гранях. Розробники стверджують, що кожна з них здатна придушити в людині нав’язливе бажання робити що-небудь під час перенапруги. Простіше кажучи, всі ми любимо клацати ручкою або смикати гудзик на сорочці, коли нервуємо. Саме такі повторювані рухи нам допоможе замінити цей кубик-антистрес.

Межі, з яких складається Fidget Cube

 • Перша грань, як зазначено на упаковці, має назву «Каті». В ній знаходиться невеликий металевий шар, який можна прокручувати пальцями. Він дуже рухливий і не видає зайвого шуму, на відміну від тієї ж ручки. Поряд з кулею розташовані три шестерінки, схожі на ті, що зустрічаються в кодових замках. Їх теж можна вільно крутити.
 • Наступна грань – «Ковзай». Вона являє собою мініатюрну копію одноручного геймпада. Простіше кажучи, на цій грані розташована велика кнопка виступаюча, яку можна рухати в різних напрямках.
 • Ще одна грань має назву «Клацай». На ній розташований перемикач, що видає характерне клацання при натисненні. Хороше пристосування, якщо навколо немає людей, яких дратує цей звук.
 • Четверта грань називається «Крути». Вона не має нічого, крім плоского кола, який безшумно обертається навколо своєї осі.
 • П’ята грань – «Клацай». На ній знаходиться декілька кнопок, які можна нескінченно натискати. Три з них клацають при вдавлюванні, а інші – повністю безшумні.
 • І остання – «Дихай». Вона являє собою невелике поглиблення в середині межі. Деякі вважають, що це поглиблення допомагає людині вирівняти дихання і заспокоїтися. На ділі – марне пристосування, що нагадує знаменитий «тривожний камінь».
 • Висновки

  Fidget Cube – непогане рішення для тих людей, хто постійно бореться з агресією і напругою. Він оснащений достатньою кількістю пристосувань, що допомагають розслабитися і заспокоїтися. Наприклад, при подразненні можна крутити металевий кулька, т. к. це рух допомагає зняти напругу і абстрагуватися від неприємних думок. Також кубик підійде тривожним людям, які мають звичку щось перебирати пальцями, клацати ручками або вимикачами.

  Я вважаю, що Fidget Cube вартий уваги, незважаючи на завищену ціну. Та й це не є проблемою, адже завжди можна знайти доступний аналог на сторонніх сайтах. Мій Fidget Cube був куплений всього за 7$ доларів. При цьому якість не дуже відрізнялося від оригіналу, а забарвлення була навіть яскравіше. Втім, купувати цей кубик чи ні – це вже вам вирішувати. Думаю, він став би відмінним подарунком до новорічних свят.

  Де купити

  $6.99

  Перевірити ціну

  Facebook
  Twitter
  Вконтакте
  Однокласники
  Google+

  Хочете економити? Унікальна пропозиція:


  Розсилка
  Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

  Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
  Радимо почитати

   Огляд спиннер Spinner Fidget з АлиЭкспресс Бюджетні іграшки. Повітряний змій за 1,54 usd Огляд радіокерованої моделі WLtoys A959 з АлиЭкспресс Огляд смартфона Lenovo A7600 Огляд радіокерованого машини wltoys 12428 з АлиЭкспресс Повний огляд смартфона vkworld T5 Огляд смарт-годин Y2 Plus з АлиЭкспресс Огляд смартфона BlubooPicasso