Набір фігурок Зоряні війни для конструктора Лего

720


Добрий день, дорогі друзі. Сьогодні у нас огляд дитячого конструктора Лего «Зоряні війни». Так як ці іграшки були куплені на алиэкспресс, то самі розумієте, питання оригінальності даного Лего не варто. Це, звичайно ж, копія.

Відразу хочу сказати супротивникам копій та хейтерам алиэкспресс. Далеко не всі можуть розщедритися і купити своїм дітям оригінальні конструктори Лего. А якщо копія нічим не гірше оригіналу, а коштує в кілька разів дешевше? Може все ж варто придивитися?» Загалом, у нас ніяких упереджень щодо оригінальності не було, тому ми замовили. При виборі іграшок на алиэкспресс, завжди треба звертати увагу на рейтинг продавця і кількість замовлень. А також однозначно варто почитати відгуки інших покупців.

Ми вибрали продавця з найбільшою кількістю продажів, більше 1600 замовлень. Відгуки були від нейтральних до зовсім вже захоплено-позитивних. Хочу сказати, що про купівлю ми жодного разу не пошкодували. Іграшки реально класні.

Конструктор «Зоряні війни» являє собою набір, що складається з 16 фігурок. Поставляється без упаковки, в простому поліетиленовому пакеті. Кожна минифигурка у своєму окремому пакетику.

Продавець представляє на вибір чотири різних набору Лего зоряні війни. У них різні герої і різну кількість фігурок. Цінник, відповідно, теж різний. Найдешевший близько 13 usd, а найдорожчий близько 18 usd.

До речі, компанія Lego випускає іграшки серії «Star War» аж з 1999 року, а це, на хвилиночку, понад 17 років. Ось так Джордж Лукас, от так молодець. І всі ці роки інтерес до серії не падає. Кожна нова частина фільму провокує сплеск купівельного попиту.

Розмір фігурок такий же, як і Лего, 4,5 см у висоту. Фігурки сумісні з оригінальними блоками Лего.

Якість мініфігурок «Зоряні війни» дуже висока. Відрізнити від оригінального Лего зможе тільки досвідчений знавець продукції цього бренду.

До купівлі рекомендую! Ваша дитина точно буде щасливий!

Де купити

лего зоряні війни

13.73 $

Перевірити ціну
Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Kazi — конструктор Лего з алиэкспресс Набір алмазної вишивки Плюшеві ляльки на пальці Дитяча іграшка жираф маріонетка. Дитяча іграшка каченя маріонетка. Кошик для іграшок Непогана копія джойстика DualShok 3 для PS3 Автоматичний ремінь з якісного шкірозамінника