Вентилятор Xiaomi Mi Fan

303


Компанія Xiaomi вже давно перестала обмежуватися випуском одних тільки телефонів. Чого тільки вони тепер не роблять. Напевно залишилося тільки дочекатися виходу мультиварки і можна буде сказати, що охоплені всі господарсько-побутові напрямки 🙂

У сьогоднішньому огляді хочу представити вашій увазі цікаву іграшку, яка може істотно полегшити вам життя в жарку погоду. Я кажу про USB вентиляторі Xiaomi Mi Fan. Штука якісна, недорога і часом вельми корисна.

Випускають вентилятор в двох кольорах, білий і блакитний. На корпусі є фірмовий логотип «MI». Зроблено пристрій з м’якого пластику. Можна без побоювання гнути в будь-яку сторону. Гнеться до речі не гірше, ніж Iphone 6 🙂

Як я вже написав, вентилятор Xiaomi Mi Fan не має вбудованого акумулятора і живиться від порту USB. Можна підключати не тільки до ноутбука, але і до будь-якого іншого пристрою має такий порт. Наприклад powerbank або до монітора, ну або чого там ще самі придумаєте, хоч до смартфону через OTG кабель.

Хочеться сказати про шум, який видає вентилятор Xiaomi Mi Fan при роботі. А його немає. Схоже по відчуттях на те, як дме легкий вітерець, всього 25.8 дБ.

Приходить вентилятор у простому пластиковому пакеті. А не, не простому, на ньому ж є логотип Xiaomi. На зворотному боці пакета надрукована інструкція з експлуатації. Але ми, прості люди, інструкцію читаємо тільки після поломки. Так що зупинятися на цьому не будемо. Лопаті зняті з корпусу вентилятора для зручності транспортування.

Одягаються лопаті на корпус без всяких проблем, так само як і знімаються. Фіксація відбувається з легким клацанням.

На мою скромну думку, девайс годний. Може послужити хорошу службу і в жаркому офісі і в набитому автобусі і навіть задушливому поїзді. Тим більше в сумку, багато місця не займає.

Всім дякую, до зустрічі на ShopReview.by !

Де купити

Вентилятор Xiaomi Mi Fan

3.97 $

Перевірити ціну
Xiaomi, Вентилятори
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Xiaomi Mi Gamepad Гнучкий світильник USB LED Xiaomi Домашня IP камера Xiaomi Yi Smart (Night Vision) Розумні ваги Xiaomi Mi Scale TDS метр Xiaomi або вимірювач жорсткості води Xiaomi RedMi Note 2 FDD Миша Xiaomi Mi Mouse 2 Xiaomi RedMi 3