Огляд міського рюкзака Tigernu T-B3105 з АлиЭкспресс

273


Огляд даного рюкзака призначений спеціально для тих людей, хто змушений тягати з собою лептоп і безліч пристосувань до нього. Відразу скажу, що це суб’єктивний відгук, і якщо зазначена штучка припала мені до смаку, то це не значить, що у вас будуть ті ж самі враження.

Російський ринок ще не звик до кінця до якісних китайських товарів. Більшість людей з мого оточення співвідносять все китайське зі словом «шлюб». Але не всі з них знають, що багато закордонні речі надходять до нас саме з цієї сонячної країни. Звичайно, безглуздо було б стверджувати, що в Китаї все якісне. Тут, як і в будь-якому іншому державі, є хороші товари і погані. Просто потрібно вміти правильно вибирати, виходячи зі співвідношення ціна/якість. Ніхто не запропонує вам справжній туристичний рюкзак за 10$. У кращому випадку, він розвалиться при першому використанні, в гіршому – взагалі не дійде до вашого міста. А ось за 30$ хороший міський варіант знайти можна. І це не така вже й захмарна ціна, якщо ви розумієте, на що витрачаєте гроші. Якість просто так на дорозі не валяється.

Отже, до чого я це веду? Придбав я нещодавно рюкзак Tigernu T-B3105 з АлиЭкспресса і в даній статті буду невпинно його хвалити. Доставка тривала всього два тижні, що порівняно небагато для китайського сайту.

Комплектація і зовнішній вигляд

Рюкзак прийшов до мене в товстій поліетиленовій упаковці. Це втішило, бо я заздалегідь був упевнений, що під час транспортування з ним нічого не трапиться. Крім рюкзака, в комплекті більше нічого не було. В принципі, це очікувано, адже що ще потрібно? Продавець поклав мені невеличкий подаруночок – кодовий замок на ручки. Приємно усвідомлювати, що твій ноутбук ніхто не витягне, наприклад, в метро. Загалом, комплектацією я залишився більш ніж задоволений.

Зовнішній вигляд рюкзака особливо нічим не примітний. Виконаний він в чорному кольорі, з блакитний «тріщинкою» на передній частині. Не варто лякатися — це зроблено для краси. Матеріал якісний, все виглядає дорого і стильно. Я б навіть сказав, вище своєї ціни. Ніяких ниток не стирчить, всі застібки на місці. Ручки міцні і пришиті вони добре, тому ноутбук легко витримають. Спинка м’яка, ортопедична. Після важкого робочого дня такий рюкзак носити одне задоволення. Мені також подобається щільна тканина усередині рюкзака. Нічого не порветься і не трісне, якщо випадково зачепитися за щось.

Загалом, не рюкзак, а чудо. Його легко можна поєднувати як з спортивним одягом, так і зі строгим костюмом. Звичайно, жінкам він не підійде – аж надто мінімалістичний і брутальний дизайн. Але тут вже, як мовиться, на смак і колір. Може, деяким дівчатам такий рюкзак сподобається.

Кишені та відділи рюкзака

Рюкзак порадував мене величезною кількістю кишень. Він має три основні відділи, в яких розташоване багато маленьких (для ручок, телефону і так далі). Відділ для ноутбука розташований ближче до м’якої спинки. Він закривається спеціальною застібкою, яка тримає ноутбук в нерухомому положенні. До цього відділу прикріплений ще один кишенька для планшетного комп’ютера. Він теж закривається і щільно прилягає до ноутбука.

У першому відділенні знаходиться всяка канцелярія і сітчасті кишені для дрібних, але потрібних дрібниць. Він не особливо вільний, на відміну від відділу з ноутбуком, куди можна покласти ще й кілька книг або папок з документами. Здавалося б, що ще потрібно для щастя.

Як би не так. З боків рюкзака розташовані ще два невеликих відділення, а з боку спини – ще три. Виробник явно намагався виділитися серед інших схожих моделей. Не думаю, що у мене взагалі знайдеться стільки речей для всіх цих кишень. Але це, ні в якому разі, не мінус. Коли-небудь мені все це місце стане в нагоді.

Переваги і недоліки

По-перше, хотілося б відзначити невисоку ціную рюкзака (в порівнянні з іншими моделями, звичайно). Я купував Tigernu T-B3105 всього за 30$ і зараз не можу натішитися. Багато кишень, якісний щільний матеріал, який не порветься під час використання. До того ж, він практично не забруднюється. По-друге, дизайн максимально універсальний. Підходить під будь-який одяг і це дійсно здорово, тому що я часто беру його в подорожі. Загалом, я однозначно рекомендую вам рюкзак Tigernu T-B3105 з сайту АлиЭкспресс.

Де купити

$27.00

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд міського рюкзака Xiaomi Sling з АлиЭкспресс Огляд рюкзака Xiaomi Backpack 17L з АлиЭкспресс Огляд кварцових годин Relogio masculino CURREN з АлиЭкспресс Огляд брендових годин North N0001 з АлиЭкспресс Огляд захисних окулярів Xiaomi ROIDMI B1 з АлиЭкспресс Огляд ручки Xiaomi Mijia Sign Pen з АлиЭкспресс Огляд рідкокристалічного проектора YG310 з АлиЭкспресс Огляд навушників Fiio EX1 з АлиЭкспресс