Китайський автолюбитель відсудив у tesla потрійну вартість електромобіля model s

19

Автолюбитель з китаю виграв судову справу проти компанії tesla, звинувативши американського виробника в шахрайстві. Приводом для позову стала покупка електромобіля model s, який не тільки був у вжитку, але і пройшов відновлювальний ремонт.

Як повідомляє видання al jazeera, суд пекіна, де проходили слухання, встановив, що американський виробник електромобілів надав при продажу в китаї невірну інформацію про технічний стан автомобіля. Інформація була розміщена на офіційній платформі tesla для продажу старих автомобілів.

Пізніше цей електромобіль був куплений китайським автолюбителем ханом чао за 379 700 юанів (~58 700 доларів або 4,277 млн руб.), що приблизно в 2-3 рази менше його відпускної заводської ціни.

Однак після покупки новий автовласник виявив, що придбаний ним автомобіль піддавався капітальному ремонту, про що не було зазначено в супровідній документації. Приводом для ремонту була раніше сталася аварія, причому ремонтних операцій виявилося кілька.

Tesla спробувала опротестувати висунуті проти неї звинувачення. Її адвокати вказували, що виявлені ознаки зварювання не можуть служити підставою для судження, що «з автомобілем відбулися структурні зміни». Суд відхилив ці доводи tesla як неспроможні.

В результаті було прийнято судове рішення, яке зобов’язує tesla повернути гроші, витрачені на покупку автомобіля, і відшкодувати моральну шкоду покупцеві, який в три рази перевищує рекомендовану ціну tesla model s.

Китайські видання розглядають прийняте пекінським судом рішення як ще один приклад антиреклами, з якою tesla зіткнулася на китайському ринку. Раніше компанія стикалася з проблемами контролю безпеки установки відеокамер в салоні автомобіля. Крім того, tesla довелося відкликати близько 300 000 одиниць обладнання, що встановлюється на автомобіль, через виникали проблеми активації автопілота.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також:

єврокомісія внесла законопроект на прийняття порту usb type-c єдиним стандартом для зарядки