Оригінальний велотренажер royalbees за ціною від 12800 доларів (3 фото)

24

Німецька компанія altinsoy manufaktur розробила і виводить на ринок новий регульований велотренажер модульної конструкції royalbees. Використовуючи інноваційні рішення, користувач зможе самостійно налаштувати тренажер з урахуванням індивідуальних потреб. Royalbees призначений для тренувань людей, зріст яких становить від 1,5 до 2,1 метра при масі до 150 кг.

Рама велотренажера royalbees виготовляється з високоміцного алюмінію з титановим покриттям. Всі деталі виробляються на високоточних верстатах і»доводяться до досконалості вручну в німеччині”. Модульна конструкція дозволяє витримувати підвищені навантаження і регулювати тренажер під індивідуального користувача. Для рами тренажера компанія надає довічну гарантію.

Кріплення модулів велотренажера royalbees здійснюється з використанням гвинтів, виготовлених зі сталі або титану. Вісім регульованих по висоті ніжок дозволять ідеально виставити тренажер навіть на нерівній поверхні.

Електромагнітні гальма і інтегрований датчик потужності від компанії srm дозволять створити власну програму тренування і контролювати процес занять через різні комп’ютерні платформи, наприклад, swift, що працюють під ios, android, windows або mac os. За бажанням користувача на тренажер можна встановлювати власне велосипедне сідло або кермо.

Компанія altinsoy manufaktur забезпечує поставку тренажера в зібраному вигляді по всьому світу у високоякісному дерев’яному ящику розміром 1,65х0,7х1, 0 м. Єдиним недоліком тренажера стає його висока вартість, що стартує від 12782 доларів.