Читерам в battlefield 2042 не сховатися від нового інструменту

21

«якщо ви не граєте за правилами, ви вилітаєте”.

Розробник battlefield 2042 ea dice представила нову систему контролю гравців, розповівши про свої плани по боротьбі з читерами в прийдешній fps.

У повідомленні власного блогу ea dice виклала особливості battlefield 2042, включаяуставши спільноти і деякі інструменти звітності, а також роз’яснивши «заходи гри», реалізовані розробником для «забезпечення рівних умов гри».

У повідомленні ea dice повідомляє, що збирається покластися на easy-anti cheat (eac)для виявлення читерів battlefield2042, як в бета-версії battlefield2042, так і в повній версії.

Це той самий античит-інструмент, який працює в таких іграх,як apex legends і star wars:squadrons, причому ea dice запевняє гравців, що він «ефективний у забезпеченні вашої конфіденційності та безпеки».

  • battlefield 2042 нагадує hardline – і це добре;
  • нові ігри 2021 року: дати виходу, ігри на консолі і пк;

Ще одна нова функція захисту від шахрайства в battlefield 2042 полягає в тому, що через крос-платформи гри, користувачі, які будуть спіймані за використання читів на одній платформі, будуть «миттєво відключені ізаблоковані на всіх платформах».

Ea dice також попередила, що має можливість блокувати ip, а також обладнання.крім того, чітери не отримуватимуть попередження або відсторонення, замість цього: “якщо ви не граєте за правилами, ви вибуваєте”.

” забезпечення чесної гри і боротьба з актуальними шахрайськими рішеннями – це постійне зобов’язання, яке не закінчується післявипуску гри», — йдеться в повідомленні блогу.

” і поки це не завжди видно вам, як гравцеві, це означає, що після релізами продовжуємо інвестувати в розвиток внутрішніх рішень і технологій, коториедополняют сторонні рішення, як анти-чит eac, забезпечуючи кілька рівнів захисту і гарантуючи чесностьв нашій грі».

Покращена звітність

(зображення надано: ea)

Але в battlefield2042 поліпшуються не тільки інструменти захисту від шахрайства, ea dice також повідомляє про гравців, які порушують правила, викладені в статуті спільноти, «швидше, ніж у попередніх іграх battlefield».

Battlefield2042 нарешті дозволить вам повідомляти про гравців безпосередньо в грі: користувач зможе вибрати гравця, на якого хоче поскаржитися, всоціальному меню і вибрати, яке порушення було помічено.

Більше того, гравці отримають більше прозорості у своїх звітах: в грі з’явиться повідомлення, що підтверджує ваш звіт, а після прийде електронне повідомлення, в якому ви дізнаєтеся його результат.

Однак ea dice закликає гравців, які отримують образливі повідомлення в чаті або в голосовому чаті xbox або playstation,повідомляти безпосередньо в playstation і xbox.

Крім розвинених засобів звітності та функцій захисту отмошенничества, battlefield2042 зможе похвалитися функціями “позитивної гри”, серед яких возможностьблокіровать і розблокувати гравців,постійний фільтр ненормативної лексики, можливість відключати гравців, інструменти адміністрування в battlefield portal.

“якщо за вами будуть помічені повторювані або серйозні порушення, ми можемо назавжди заблокувати ваш обліковий запис”, – йдеться в повідомленні. “це включає в себе всі ваші облікові записи ea, якщо у вас є декілька».

Ви можете ознайомитися з повним статутом спільноти battlefield тут.

Аналіз: наскільки все це буде ефективно?

(зображення надано: ea)

Схоже, що ea dice встановлює закони, що стосується створення сприятливого ігрового середовища в battlefield2042, але наскільки вони будуть успішні, тільки належить з’ясувати.

Що стосується звітності, приємно бачити, що ea dice спрощує створення звітів про гравців, якщо порівнювати з попередніми іграми, однак ми вважаємо, що статут спільноти компенсує потенційно «поганих гравців»,як їх називає розробник.

І поки звітність стала кращою, ми скептично ставимося до того, як battlefield 2042 сможетборотися з читерами.

Як повідомляють наші колеги з pcgamer, чіти для battlefield2042 вже заполонили цифровий ринок, а читери завжди знаходять спосіб обійти ці інструменти.

Більш того, в apex legends значно менше читів, ніж в warzone, але вони є. Якщо розробник зможе розібратися з читерами на ранній стадії, він ризикує втратити гравців.

Бета-версія battlefield2042, що стартує наступного тижня, стане першим випробуванням нових заходів ea dice перед початком гри 19 листопада 2021 року.