USB флешка «Залізна людина» від 4 Гб до 64 Гб

299


Флешок багато не буває. Цієї думки дотримуються багато просунуті користувачі персональних комп’ютерів. Себе я відношу до їх числа. Постійно під рукою тримаю карту пам’яті, на яку копіюю всю необхідну інформацію. Є флешка для фільмів і музики. Одну виділив під образ операційної системи, щоб не записувати компакт-диски, які потихеньку зникають з обігу.

Постійно намагаюся поповнювати свою колекцію флешок, адже нерідко вони ламаються. Найчастіше купую на різних Інтернет-майданчиках, де їх вартість відповідає якості.

Нещодавно на АлиЭкспресс побачив флешку «Залізна людина», а точніше його руку. Будучи шанувальником фільмів про супергероя, я не міг пройти повз неї. Мені сподобався її дизайн, так і зайвої вона вже точно не буде. Тому я відразу ж оформив замовлення.

Комплектація

Продавець на вибір пропонує об’єм від 4 до 64 ГБ. Також можна вибрати, яку руку хочете отримати – праву чи ліву. Я собі замовив праву на 32 ГБ, щоб вже точно вистачило. Купив флешку «Залізна людина» я за 1100 рублів, що дуже дешево, враховуючи ціни в магазинах електроніки. Відправлений товар був через два дні, з продавцем я не спілкувався, бо питань не виникало. Частина супергероя доїхала за 18 днів.

Упакована була відмінно. В іншому коробці лежала ще одна, в якій і знаходився товар. Виконана вона у вигляді невеликого прозорого квадрата.

Виглядає все дуже круто, тому підійде в якості подарунка, наприклад, дитині.

На коробці нанесені зображення супергероя, а також деякі подробиці про флешці.

Зовнішній вигляд

Виглядає флешка забавно. Кожен палець руки можна зігнути, зробивши популярні жести. Не знаю, скільки часу вони проживуть в робочому стані, але я грався з ними довго – нічого не зламалося. З внутрішньої сторони є невелике віконце, яке, як я подумав, відіграє роль індикатора. Я був прав. Підключивши її, я побачив приємне блакитне світіння, повідомляючи про роботу.

Корпус виготовлений, звичайно ж, з пластику. Вже через 5 хвилин використання, вся поверхня покрилася відбитками пальців. Швидко будуть з’являтися і подряпини на золотистої частини. При правильному використанні, думаю, зламати буде не так просто. Сам USB-порт захований в корпусі, а при необхідності висувається спеціальним механізмом.

Зовнішнім виглядом і матеріалом виготовлення, в цілому, я залишився задоволений. Звичайно, від більш дорого і міцного пластику я б не відмовився, але тут величезний вплив має низька вартість.

Робота

Отже, дизайн, звичайно, важлива частина флешки, але не тільки заради нього купуються ці пристрої. Відразу варто сказати, що тут встановлений інтерфейс USB 2.0, а не більш сучасний. При підключенні загоряється індикатор. Комп’ютер відразу ж визначив пристрій.

Першим ділом я зайшов до відомостей про флешці, щоб дізнатися про обсяг пам’яті. Зробити це можна, натиснувши правою кнопкою миші по значку пристрої в «Мій комп’ютер». Як я вже писав, я замовляв девайс на 32 ГБ. У відомостях було зазначено близька до цієї ємність. Однак повністю довірятися цими даними я не став, так як деякі непорядні продавці з АлиЭкспресс вміють маскувати реальний обсяг.

Щоб переконатися у чесності продавця і перевірити швидкість купленої «руки залізної людини», я встановив утиліту h2test. Програма показує «чесний» обсяг флешок, а також робить замір швидкості читання і запису. На тест мені довелося витратити близько 20 хвилин.

У підсумку я дізнався: реальний об’єм – 30,1 ГБ, запис – 6,2 Мбіт/с, читання – 14 Мбіт/с.

На рахунок обсягу хвилюватися не варто – це не обман продавця. Багато флешки, і навіть більш дорогі, отримують ємність трохи менше заявленої (причому, чим більше обсяг флешки, тим більше різниця реальної ємності і заявленою). Швидкість, звичайно, досить низька, але за таку вартість зійде.

При роботі флешка не відключалася самостійно, що частенько зустрічається в китайських «виробах». Вона не гріється від тривалого використання, що знижує ризик втрати важливих даних.

Після покупки і вам рекомендую перевіряти товар на відповідність опису, допускаючи невелику різницю. Пам’ятайте, що якщо флешка буде мати набагато менший обсяг, ніж заявлений, ви можете повернути свої гроші, написавши в арбітраж інтернет-майданчики. Причому пристрій можна залишити собі, покаравши, таким чином, нечесного продавця.

Підсумок

Флешка мені сподобалася. Кілька годин грався з нею, як дитина. Думаю, що дітям сподобається ще більше. Згодиться, як непоганий подарунок, який не просто красивий, але ще і корисний. На незначну різницю в обсязі можна закрити очі. Звичайно, швидкість для сучасної флешки низька, але для копіювання невеликих документів згодиться.
Плюси:

  • низька вартість;
  • цікавий дизайн;
  • можливість вибору ємності;

Мінуси:

  • швидкість роботи;

Де купити

$7.13

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Мініатюрна флешка USB 2.0 на чесні 8 GB найпопулярніші товари Алиэкспресс у січні 2016. Огляд планшета Chuwi Hi10 Plus з АлиЭкспресс Огляд портативної колонки Ubit X6U з АлиЭкспресс Панорамна камера Sport Driving VR Добірка прикольних товарів з АлиЭкспресс Відмінний функціонал зарядного пристрою Liitokala Lii-100 Xiaomi Redmi Note 2