Портативну ігрову приставку steam deck випробували в іграх cyberpunk 2077, doom і dota 2

20

Ігрове співтовариство з нетерпінням чекає виходу на ринок першої компактної ігрової консолі компанії valve steam deck, запланованого на грудень поточного року. Розробники, які вже отримали в свої руки нові ігрові пристрої, проводять різні тестові випробування консолі з метою визначення реальної продуктивності нової ігрової платформи.

Один з китайських користувачів, які отримали комплект для розробників, протестував консоль steam deck для ігрових додатків і розповів про умови, при яких приставка здатна показувати 60 fps.

Приставка steam deck оснащена 7-дюймовим рк-дисплеєм з роздільною здатністю 1280×800 при 60 гц в мобільному режимі і до 8к при 60 гц з підключеною док-станцією. Випробування було проведено саме для мобільного підключення. Для гри shadow of the tomb raider приставка змогла видавати в середньому 30 fps при максимальних параметрах налаштування графіки. Однак неназвані користувачем зміни параметрів налаштування дозволили домогтися показника в 60 fps.

При середніх налаштуваннях графіки в ігровому додатку doom консоль steam deck без праці видавала частоту кадрів близько 60 fps. Однак перехід до максимальних параметрів графіки призводив до падіння частоти до 46 fps.

Додаток dota 2 показало практично ідентичний результат і видавало до 47 fps на максимальних графічних налаштуваннях. У режимі низьких графічних параметрів гра працювала при 80 fps.

Випробування для cyberpunk 2077 на steam deck проводилося тільки в умовах високих графічних налаштувань і показало результат від 20 до 30 fps.

Tomshardware