Чоловічий ремінь з крокодила

292


Сьогодні хочу запропонувати вашій увазі огляд якісного автоматичного ременя, зробленого славними, але безіменними китайськими майстрами. Хочу відразу заспокоїти людей зі слабкими нервами. При виготовленні ременя з крокодила жодне земноводне плазун не постраждало.

Ремінь дуже класно виглядає в живу і думаю може бути відмінним подарунком чи сувеніром для близької людини. Те, що матеріал виробу до крокодила ніякого відношення не має, можна зрозуміти виходячи з низької ціни, а не якості. 9 доларів це звичайно була б неймовірна ціна для натуральної шкіри, до того ж екзотичного звіра.

На пряжку нанесено рельєфне покриття, що повторює основну фактуру. Сам ремінь тришаровий, між двома шарами шкіри вставлена еластична поліуретанова вставка.

Вибрати один з трьох кольорів: синій, червоний або чорний. Внутрішня поверхня у всіх випадках буде чорного кольору. Також можна залишити повідомлення продавцю, якої довжини вам потрібен ремінь. Якщо все таки виявиться довше, ніж треба, то вкоротити самому можна за пару хвилин.


Прийшов ремінь з крокодила зовсім в простій упаковці. Жодних картонних коробок, просто поліетиленовий пакет, обгорнутий скотчем. Пряжка додатково захищена пухирчатою плівкою.

Продавець додатково вклав кольорову інструкцію зі схемою, як вкорочувати ремінь і ще якусь дивну резиночку. Чи це такий браслетик, то для волосся, я так і не зрозумів.

Бирки присутні.

Ось кілька фотографій розпакованого ременя.

Ах, так, ремінь з крокодила автоматичний, тобто фіксується сам. Купувався в подарунок, тому про експлуатацію нічого не скажу. Але візуально все ок.

До купівлі рекомендую!

Купити товар чоловічий ремінь з крокодила можна за посиланням нижче.

Де купити

Чоловічий ремінь з крокодила

9.3 $

Перевірити ціну
Ремені, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Автоматичний ремінь з якісного шкірозамінника Жіночий казуальний ремінь зі шкірозамінника Чоловічий смугастий шарф Жіноча сумка Weidipolo з якісного шкірозамінника. Розумні жіночі годинники Lemfo LEM2 Жіночі рюкзаки на АлиЭкспресс Kazi — конструктор Лего з алиэкспресс Набір фігурок Зоряні війни для конструктора Лего