Amazon astro: перший робот, який може привезти вам пиво

26

Сьогодні компанія amazon провела презентацію, в ході якої представила компактного домашнього робота під назвою astro.

Що він вміє?

Милий робот amazon astro створений для того, щоб стежити за вашим будинком і всіляко полегшувати вам життя. Він оснащений сенсорним дисплеєм, на якому відображаються «очі» робота, і камерою на кронштейні висотою близько метра. У корпусі є спеціальний відсік, куди можна покласти щось, щоб передати іншій людині.

Astro вміє розпізнавати обличчя господарів, розуміє голосові команди, як alexa, може розповісти про погоду, включити улюблений трек або зв’язатися з родичами або друзями по відеочату.

Також він переміщається по будинку, але, як і у випадку з роботом-пилососом, ви можете встановити заборонені зони, куди дорога закрита, або активувати режим «не турбувати», щоб обмежити пересування.

«ми вважаємо, що через п’ять-десять років в кожному будинку буде хоча б один робот”,-сказав на сцені дейв лімп (dave limp), старший віце-президент amazon з пристроїв і послуг.

Скільки?

На старті продажів amazon astro обійдеться в $1000, після чого ціна підвищиться до $1450. Більш того, робота не буде у вільному доступі — його зможуть купити тільки деякі клієнти, і то в сша.