Akasa випустила зовнішній корпус для ssd-накопичувачів nvme m. 2 з роз’ємом usb 3.2 gen 2×2

17

Тайванська компанія akasa випустила алюмінієвий зовнішній корпус для твердотільних накопичувачів типорозміру m. 2.

Новий корпус забезпечує підключення по високошвидкісному інтерфейсу usb 3.2 gen 2×2 з пропускною здатністю до 20 гбіт/с.це в два рази більше максимальної швидкості передачі даних через usb 3.1 gen 2. Такої швидкості передачі буде достатньо для перенесення, наприклад, фільму в 4k-дозволі всього за декількох хвилин.

Він підтримує протокол високошвидкісного обміну зі швидкісними usb-пристроями зберігання uasp (usb attached scsi). Він працює поверх протоколів usb і дозволяє використовувати стандартні набори команд scsi.

Третя особливість корпусу стосується його дизайну. Він не вимагає в експлуатації застосування будь-яких додаткових інструментів. Корпус виготовляється з високоякісного алюмінію і служить радіатором для відводу надлишкового тепла від накопичувача.

У комплект поставки входить також термопрокладка, що допомагає забезпечити найкраще відведення тепла, і високоякісний плетений кабель usb-c / usb-c. Кабель має досить високу міцність, що дозволяє витримувати постійне, щоденне використання.

Нова конструкція включає в себе ще два високоякісних металевих гвинта з головкою з рельєфною накаткою. Головки досить міцні, щоб з їх допомогою можна було без праці закріпити всередині диск m. 2. Самі головки надають корпусу елегантний зовнішній вигляд.

Усередині корпусу знаходиться гумовий язичок, що допомагає ефективно утримує диск в потрібному положенні. Оновлений дизайн забезпечує повний контакт з термопрокладкою для ефективної роботи корпусу в якості радіатора.

Встановлена системна плата підтримує nmve ssd і сумісна з усіма поколіннями usb.

Ціни на корпус починаються від 69,95 євро (5950 руб.). Він рекомендується для використання відеооператорами, геймерами або для створення резервного сховища з швидким доступом.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v . Kioxia cd6-v використовує добре зарекомендувала себе 96-шарову 3d tlc пам’ять kioxia bics flash, оснащується продуктивним контролером і підтримує pcie останнього покоління, значно перевершуючи і без того вдалу лінійку cd5. Детальніше про це читайте в статті ” огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v “.

читайте також:

анонс lacie mobile ssd secure і lacie portable ssd: високошвидкісні портативні ssd