Тім кук повідомив співробітникам, що apple виходить на полювання за витоками інформації

32

Apple не любить, коли її секрети стають надбанням громадськості, тому само собою зрозуміло, що компанія дуже не любить витоків. На цьому тижні генеральний директор apple тім кук звернувся до співробітників, що зливають інформацію журналістам, з досить жорстким посланням: вам тут не місце, і ми вас знайдемо.

За даними джерела, генеральний директор apple був розлючений тим, що два оголошення, зроблені ним минулого тижня на загальних зборах, про політику компанії щодо невакцинованих співробітників, яким доведеться часто здавати аналізи на covid-19, і про антимонопольну справу epic проти apple, просочилися в змі незабаром після цього.

Реакція кука

В електронному листі, розісланому співробітникам apple у вівторок, кук сказав, що почув від багатьох співробітників, як вони були засмучені недавніми витоками інформації про загальні збори. Він теж був засмучений. Крім того, кук зазначив, що це відбувається на тлі витоків про щорічну вересневу презентацію продуктів.

” можливості спілкування в команді дійсно важливі. Але вони працюють тільки в тому випадку, якщо ми можемо бути впевнені, що зміст залишиться всередині apple”, – написав кук. “я хочу запевнити вас, що ми робимо все можливе, щоб виявити тих, хто допустив витік. Як ви знаєте, ми не терпимо розголошення конфіденційної інформації, будь то ip продукту або деталі конфіденційної зустрічі. Ми знаємо, що витоки відбуваються серед невеликої кількості людей. Ми також знаємо, що людям, які зливають конфіденційну інформацію, тут не місце”.

Theverge