Steam deck можна використовувати в якості контролера для комп’ютерних ігор

29

Компанія valve опублікувала оновлені питання і відповіді щодо свого портативного ігрового пристрою steam deck. В результаті стало відомо, що консоль можна використовувати як контролер для відеоігор на пк. Оскільки функціональність пристрою з ємнісними джойстиками, трекпадами і допоміжними задніми кнопками, гіроскопом і тактильним зворотним зв’язком досить велика, може знайтися чимало бажаючих використовувати його в якості контролера.

Новий користувальницький інтерфейс замінить собою режим big picture в сервісі steam, поширення буде виконуватися поетапно. Підтримується мультизавантаження, дозволяючи вибирати різні операційні системи.

На одному пристрої можна мати кілька акаунтів steam з локальними даними і настройками збережень. За допомогою емуляції proton можна запускати ігри не тільки з steam. Буде підтримуватися додавання ігор, як в клієнті steam на пк.

Удосконалення proton для steam deck начебто підтримки антічіта будуть працювати і в proton для пк. Якщо гра не розрахована на багато користувачів, в неї можна буде грати без доступу в інтернет. На картах пам’яті застосовується формат ext4. При бажанні можна буде підключити пристрої віртуальної реальності, хоча steam deck не оптимізований для них. Версія з об’ємом сховища 512 гб володіє екраном з покриттям антивідблиску. Підтримується 10-точковий мультитач. Довжина зарядного кабелю становить півтора метра. Не виключено, що пристрій буде продаватися в роздрібних магазинах, але спочатку тільки в сервісі steam. Підтримується завантаження операційної системи з карти пам’яті. Зовнішні відеокарти не підтримуються.