Розумні ваги Xiaomi Mi Scale

280


Чим мені подобається компанія Xiaomi, так це тим, що практично у всіх категоріях продуктів вони випустили свої пристрої. Випускаючи якісні і технологічні пристрої, Xiaomi встановлює нові стандарти для інших виробників.

Сьогодні представляю вашій увазі огляд розумних ваг Xiaomi Mi Scale. Ще одне розумне пристрій в моїй колекції смарт пристроїв. Просто здорово, що всі розумні пристрої Xiaomi живуть в одній екосистемі і управляються з одного програмного продукту.

Упаковка і комплектація Xiaomi Mi Scale

Упаковані ваги в що стала вже фірмовою світло-коричневу щільну картонну коробку. На лицьовій поверхні красується, що став за останні пару років відомий багатьом, логотип «MI».

Комплектація не сильно багата. З передбачених виробником ваг, інструкції і батарейок, остання позиція відсутня. Про це чесно виробник повідомляє на сторінці продажу товару. Батарейки дістають з-за якихось проблем з доставкою.

Ну, та це не біда. Купити чотири пальчикових батарейок не така вже й велика проблема.

Як бачите у дні коробки присутня навіть спеціальна порожнину, в якій повинні були бути ці самі батарейки.

Зовнішній вигляд пристрою

Ваги Xiaomi Mi Scale, навіть якщо не брати до уваги їх функціонал, вже самі по собі цікаве і красиве пристрій. Знімаємо верхню частину коробки і бачимо білосніжну скляну поверхню. В центрі знову присутній логотип «MI».

Наступний кадр зроблений ближче, щоб ви оцінили красу 🙂 Жартую, звичайно. Ваги хоч і радують око, але я не з тих, що при кожному анонсі кричать «Моя принадність…». І я зараз маю на увазі не тільки шанувальників Xiaomi, але і деяких інших брендів. Ну, ви мене зрозуміли…

Знімаємо кришку батарейного відсіку і встановлюємо чотири пальчикові батарейки. Заряду повинно вистачити на рік роботи. Не забудьте переставити перемикач в крайнє праве положення. Таким чином ви виберете метричну систему.

Ваги самі по собі досить тонкі. Товщина скляного шару десь 3 мм Використовується загартоване. Інший корпус зроблений з пластику.

Ніжки мають прогумоване покриття і не ковзають ні на плитці, ні на ламінаті.

Розумний пристрій

Чутливість ваг в метричній системі становить 100 гр, якщо перевести в китайську, то буде 50 гр.

Вимірювані значення відображаються за допомогою світлодіодів. Їх яскравість регулюється автоматично в залежності від освітленості.

Як я вже написав, ваги не прості, а розумні. Це означає, що після того, як у програмі Mi Fit (є і Android, і для Iphone) створені профілі для всіх членів сім’ї, ваги самі визначають, хто зараз зважується і заносять дані у відповідний профіль. Дана функція працює правильно, тільки якщо різниця у вазі між усіма членами сім’ї перевищує 3 кг.

У додатку малюється графік виміру ваги, а також можна налаштувати цілі для схуднення або навпаки, набору кг.

У комплекті з вагами іде інструкція, правда тільки на китайській мові. Якщо ви також, як і я, ні бум-бум в ієрогліфах, то вам можливо буде потрібно більш зрозуміла інструкція. Ви можете завантажити її з нашого сайті абсолютно безкоштовно, достатньо просто лайкнути, щоб побачити посилання для скачування.

Годинник можна придбати, як на Aliexpress, так і в магазині Gearbest. Пропоную просто порівняти ціни і вибрати прийнятний для себе варіант.

Спасибі за увагу, всім вдалих покупок!

Де купити

розумні ваги Xiaomi Scale

38.26 $

Перевірити ціну
Xiaomi, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Гаджети Xiaomi для розумного будинку TDS метр Xiaomi або вимірювач жорсткості води Огляд підлогових ваг Yunmai Mini з АлиЭкспресс Xiaomi Mi Gamepad Фітнес браслет Xiaomi Mi Band Міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi Xiaomi Power Bank 10000 mAh Xiaomi WiFi Radio