Огляд відеореєстратора ZEEPIN GT300 з АлиЭкспресс

277


Пару тижнів тому зі мною сталося щось жахливе. Зламався мій улюблений відеореєстратор, який служив вірою і правдою протягом 5 років. Звичайно, це не повинно дивувати, адже апарат був вже далеко не новий, але я все одно засмутився. Але зараз не про це. Часу для пошуку нового реєстратора у мене не було, та й грошей теж, тому я вирішив замовити бюджетний варіант з сайту АлиЭкспресс і доплатити за швидку доставку. Кілька годин я провів на цьому сайті, підбираючи потрібну модель, і все-таки вирішив зупинитися на ZEEPIN GT300.

Мене привабила низька ціна та її співвідношення з кількістю цікавих характеристик. А також багато позитивних відгуків з фотографіями і оглядами. Загалом, я вирішив його замовити і натрапив на огидного продавця, який більше тижня не відправляв товар. З усіма цими затримками загальна тривалість доставки становила близько 14 днів. Не скажу, що я засмучений, але нерви у мене точно зіпсовані. А тепер поговоримо докладніше про відеореєстраторові.

Зовнішній вигляд і комплектація ZEEPIN GT300

У комплект поставки, крім самого відеореєстратора, входить: кабель для зарядки від пк, кабель для автомобільної зарядки, кріплення для скла і невелика інструкція. В принципі, я задоволений комплектацією. Нічого зайвого продавець не поклав, але і докуповувати теж нічого не доведеться. Виглядає все дуже стильно і якісно, незважаючи на ціну у 25$.

На передній стороні пристрою знаходиться камера, яка записує відео в якості Full HD. Не скажу, що сильно розбираюся в відеореєстраторах, але камера зібрана якісно. Ніяких зазорів або відколів я не виявив. На передній стороні, яка звернена безпосередньо до водія, знаходиться дисплей. Він гранично простий, але яскравий, чого мені цілком достатньо. Відразу обмовлюся, що працює він не плавно і іноді подглючівает, але продавець пояснює це тим, що батарея не до кінця заряджена. Дивна, звичайно, відмовка, але потім я це перевірив і відеореєстратор дійсно перестав глючити. Магія, і тільки. А тепер поговоримо трохи про функціональність пристрою.

Функціональність відеореєстратора ZEEPIN GT300

Чим мені подобається ця модель, так це наявністю g-сенсора. В минулому моєму пристрої саме цієї функції не було, тому потрібні відеоролики часто перезаписувати. Тут же перезапис автоматично блокується, якщо автомобіль потрапляє в аварію або стикається з чим-небудь. Також порадувало наявність діода для підсвічування в нічний час. Правда, він слабенький і світла особливого не дає, але все одно непогано.

У відеореєстраторові присутній фотозйомка. Продавцем заявлено, що робить знімки камера з роздільною здатністю 8 мп. Не знаю, наскільки це правда чи ні, але фотографії виходять якісні і без всяких шумів. У нічний час, звичайно, якість знижується, але так з усіма відеореєстраторами. Кути огляду маленькі, але цього варто було очікувати за 25$. Загалом, я знав, що купував, і ви теж правильно розраховуйте на співвідношення ціни та якості. Тепер підведемо підсумки.

Переваги і недоліки пристрою

Купуючи ZEEPIN GT300, я й подумати не міг, що отримаю якісний пристрій за низьку ціну. Звичайно, без недоліків не обійшлося. А саме — висока роздільна здатність відео. Ніколи б не подумав, що запишу цей пункт в недоліки, але на жаль. Якість відео мене цілком влаштовує, тут більше претензія до розміру. Звичайний п’ятихвилинний ролик може займати до 1 гб. А тепер давайте порахуємо. У мене є карта пам’яті на 64 гб і тривала поїздка на дачу. Чи цього вистачить, щоб записати все. Також мені не сподобалися періодичні збої в самому початку і наприкінці відеозапису. В іншому все дуже навіть непогано.

Де купити

$16.45

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд відеореєстратора Podofo A1 з АлиЭкспресс Огляд відеореєстратора Ambarella a7la70 speedcam Огляд відеореєстратора MINI 0805 Огляд плеєра ONN X5 з АлиЭкспресс Огляд проектора Everycom X7 з сайту Алиэкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд проектора BYINTEK BT140 з АлиЭкспресс Огляд підсилювача FX AUDIO DAC-X6 з АлиЭкспресс