Огляд сканера відбитків пальців COBO C2 з АлиЭкспресс

297


Сьогодні ми поговоримо про самому компактному сканер відбитків пальців для ПК. Нещодавно діти випадково відформатували жорсткий диск, і мені довелося похапцем відновлювати важливі документи. Тоді-то я й задумався про блокування ноутбука, аби в подальшому уберегти себе від таких «випадковостей». Ставити пароль не особливо хотілося, тому що вводити його кожного разу дуже незручно і займає багато часу. У пошуках альтернативного способу блокування, я натрапив на статтю про сканер відбитків COBO C2 і вирішив замовити його з сайту АлиЭкспресс. Доставка зайняла близько двох тижнів, що цілком стандартно для Китаю. Тепер розповім трохи детальніше про сканері.

Комплектація і зовнішній вигляд

Пристрій поставляється в невеликій чорній коробці з логотипом компанії та основними характеристиками. Все повністю англійською мовою і інтуїтивно зрозуміло. Всередині коробки лежить сам сканер та інструкція до нього. Є спеціальний поролоновий вкладиш, завдяки якому можна не турбуватися про збереження товару.

Зовнішній вигляд можна порівняти з передавачем від бездротової миші. Єдина відмінність — яскравий логотип COBO і трохи менші габарити. Він має звичний ЮСБ-інтерфейс з невеликою виїмкою на бічній поверхні. Є також і світловий індикатор поруч з логотипом. З вигляду навіть і не скажеш, що це сканер відбитків пальців. Дизайн досить простий і лаконічний. Радує, що це не чергове громіздке пристрій розміром із комп’ютерну мишу.

Підключення до ПК

Гаджет підключається до ноутбука і автоматично завантажує останню версію драйвера. Якщо з цим виникнуть проблеми, на офіційному сайті COBO є посилання для установки драйвера вручну. Сканер практично відразу з’являється в диспетчері пристроїв. Потрібно лише налаштувати самі відбитки, зайшовши в налаштування облікового запису.

Є можливість прикріпити відразу кілька відбитків пальців з різних кутів. Якщо в майбутньому будуть проблеми з розпізнаванням відбитка, у системі передбачена розблокування pin-код або пароль. Сканер можна відключити тільки через диспетчер пристроїв.

Використання

Спочатку розповім, що мені не сподобалося. По-перше, меню пристрою не дозволяє видалити окремо один відбиток, тільки все відразу. Це не сильно ускладнює життя, але все одно приносить деякі незручності. По-друге, для кожної версії Windows налаштування і підключення різне. Доводиться заново розбиратися і шукати інформацію, щоб приєднати COBO C2 до нової версії ОС.

В іншому ж, сканер просто прекрасний! Він значно спростив мені життя і позбавив від необхідності постійно вводити паролі. Досить легкого дотику і доступ до системи відкритий. Тепер всі мої документи надійно захищені, і жити стало набагато спокійніше. Також порадувала підсвічування, допомагає намацати сканер навіть в нічний час доби. Загалом, я В захваті від цієї покупки!

Підіб’ємо підсумки

Сканер відбитків пальців COBO C2 виводить систему аутентифікації користувача на абсолютно новий рівень. Тепер не потрібно витрачати час на довгі паролі, pin-коди. Достатньо лише доторкнутися пальцем і спокійно продовжити роботу. Особисто для мене це стало якимсь відкриттям, без якого я тепер не уявляю своє повсякденне життя. Я додав відразу кілька відбитків пальців, щоб дружина теж мала доступ до ноутбука. За весь час використання ще жодного разу не сталося ніяких збоїв або помилок, тому я однозначно рекомендую до придбання сканер COBO C2.

Де купити

$22.99

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд лампочки Xiaomi Yeelight з АлиЭкспресс Огляд смартфона Doogee X5 Max Огляд бюджетного смартфона Meizu U10 з АлиЭкспресс Огляд смартфона VERNEE APOLLO LITE з АлиЭкспресс Огляд графічного планшета Parblo A610 з АлиЭкспресс Огляд фотоспалахи Triopo TR-586EX з АлиЭкспресс Огляд фільтра ZOMEI CPL з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс