Огляд підлогових ваг Yunmai Mini з АлиЭкспресс

293


Вітаю вас, друзі. Загальний бум на здоровий спосіб життя не обійшов мене стороною, тому я вирішив стежити за своїм здоров’ям і, відповідно, харчуванням. Для цього вирішено було придбати ваги, які б мені в цьому допомагали. Я замовив через АлиЭкспресс Yunmai Mini – розумні ваги з Bluetooth.

Пристрій приїхало в Москву через місяць у звичайній коричневою коробці. Зверху назву моделі і фірми виробника з офіційним сайтом. Із зворотного боку перераховані основні функції ваг, правда, на китайській мові. Зате наочні картинки все пояснюють. Так само ззаду приклеєний QR-код для скачування програми, яка теж повністю на китайській, але виробники активно розробляють англійську версію.

Всередині знаходився ще один картонний лист, який прикривав сам пристрій. Ваги запечатані в целофановий пакет, а під ними ще два поглиблення. В одному лежали 4 фірмових ААА батарейки, в іншому – буклети і керівництво користувача на китайській мові.

Ваги зроблені у квадратної форми з закругленими кутами. Вгорі в центрі розташований невеликий LCD 3.3-дюймовий дисплей, заклеєний захисною плівкою, для виведення інформації. У кутах знаходяться металеві круги, на які потрібно ставати при зважуванні. Так вони зможуть підрахувати точну вагу окремих елементів організму, наприклад, жир, водний баланс, кісткова маса, м’язова маса, вік тіла, білок і т. д. Розмір ваг 26х26х1.9 см, вага – 1 кг

Внизу біля пристрою прироблені чотири ніжки з прогумованою поверхнею, завдяки чому ваги взагалі не ковзають, стоять на підлозі як влиті. Також ззаду приклеєна етикетка, яка вказує на колір ваг. Купити Yunmai Mini можна в чотирьох колірних варіантах – білий, рожевий, блакитний і зелений. Ще ми бачимо кришку зі смайликом, яка прикриває батарейний відсік. За словами виробника, пристрій може працювати близько 200 днів без заміни батарей. По боках відсіку розташовані два гвинти, заклеєні наклейками. Швидше за все, для того щоб показати, що ваги не розкривалися.

Цікавий нюанс: ваги відмовляються зважувати предмети масою до 3 кг Дисплей просто не загоряється. Виходить, діапазон вимірювання складає від 3 до 150 кг. Спочатку прилад виробляє завмер в китайській системі зважування. Через програму я встановив «кг», і все чудово працює.

Вгорі на екрані знаходиться смужка-індикатор. Потрібно правильно встати на пристрій, щоб ноги торкалися всіх металевих гуртків, тоді індикатор буде блимати від 0 до 100%, повідомляючи, що проводиться замір персональних особливостей організму (жир, рівень води, кістки, м’язова маса). Коли на екрані з’являється значок «Bluetooth» — це говорить про те, що всі дані передаються на смартфон, пов’язаний з вагами. Версія Bluetooth 4.0.

Спеціальний додаток встановлюється на китайською мовою, в якому потрібно реєструватися через китайський номер телефону або їх соціальні мережі. Але наші умільці підготували правленую версію англійською та російською мовами, через які можна без проблем зареєструватися.

При першому запуску програми необхідно заповнити свої персональні дані, такі як зріст, вага, стать. Потім потрібно включити Bluetooth на смартфоні, увійти в програму і чекати, поки відбудеться пару. Тільки після цього встаємо на ваги. Сама програмка досить приємна на вигляд, простий в навігації, немає нічого зайвого, в тому числі нав’язливої реклами.

У додатку можна зробити кілька профілів користувачів для ведення статистики по кожній людині. Також є оповіщення, щоб не пропустити зважування, щоб статистика була більш точною. Є функція встановлення бажаного ваги, якого ви хочете досягти. Після кожного зважування додаток виводить результати. Для мене це хороша мотивація для досягнення мети.

Статистику можна виводити по днях\місяцях\років, виглядає дуже ефектно. Ну і цікава функція ваг – висновок даних про організмі. Ось повний перелік: індекс маси тіла, маса жиру, м’язова маса, маса жиру внутрішній органів, вік тіла, кількість білка, швидкість метаболізму, кісткова маса, рівень водного балансу, загальна вага. Думаю, що завмер ведеться з допомогою биоимпедансметра, інших ідей з приводу таких вимірів немає.

В цілому ваги Yunmai Mini дуже сподобалися, виглядають красиво, виробляють точний вимір загальної маси тіла. Цікава задумка з додатком. Людям, які активно займаються спортом, буде корисно спостерігати за змінами в їх тілі завдяки детальної статистики. Жіночої статі теж стане в нагоді такий пристрій, моя дружина відразу зацікавилась. Не знаю, наскільки точні дані виводить додаток, але думаю, вони близькі до правди. Мінусів у вагах не побачив, купівлею задоволений, всім раджу.

Де купити

розумні ваги Yunmai

$32.46

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Розумні ваги Xiaomi Mi Scale Огляд гнучкого штатива Mini Tripod з АлиЭкспресс Огляд відеореєстратора MINI 0805 Огляд годин XIAOMI AMAZFIT з Алиэкспресс Огляд Tanix TX3 Mini Огляд смартфона Meizu M3s Mini і порівняння з Xiaomi Redmi 3s. Огляд колонки SARDINE SDY-019 з АлиЭкспресс Огляд інфрачервоного термометра OUTEST GM320 з АлиЭкспресс