Надувний лежак Lamzac Hangout — хіт літнього сезону 2016!

272


Привіт, друзі. Якщо ви належите до любителів повалятися на сонечку і у вас немає досі надувного лежака, то цей пост точно для вас. Лежак Lamzac Hangout просто справжній хіт літнього сезону 2016.

Ще недавно ніхто й не чув про таку штуку, а зараз надувний lamzac hangout продають у кожному китайському інтернет-магазині. Не дивно, що він такий популярний. Зараз розповім чому:

  • це одночасно лежак, шезлонг, матрац, крісло і мішок
  • дуже легко складається і розкладається
  • для надування не потрібен насос і не потрібні потужні легені, досить кілька разів струснути і він сам надуется
  • дуже компактний в складеному стані
  • непромокальний, на ньому можна плавати в басейні

Ось така цікава штука. Особливо вражає той факт, що для надування Lamzac Hangout взагалі не потрібен насос. Треба з ним просто пробігти пару раз і він сам набере повітря. Потім край лежака скручується і таким чином виходить потрібний тиск.

Ось невеличке відео, де можна подивитися, як легко надувається лежак:

Зроблений лежак з поліестеру. У складеному вигляді має розмір 18 х 35 см, а в розкладеному вигляді 245 х 90 див. Продається в різних кольорах, можна купити рожевий, блакитний, синій, зелений, чорний, мілітарі або фіолетовий.

Надувний диван lamzac hangout можна купити як на алиэкспресс, так і в магазині Гербест (на момент написання весь лот викупили). Перед покупкою, звичайно ж рекомендую порівняти ціни.

Спасибі за увагу!

Де купити

диван lamzac hangout

18.99 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Хіт сезону — пляшка для напоїв My bottle. Топ смартфонів на Алиэкспресс 2016 найпопулярніші товари Алиэкспресс у лютому 2016 найпопулярніші товари Алиэкспресс у січні 2016. Складна сумка Baggu Огляд передавача XPECIAL SW HF59 Цифровий термометр з зовнішнім датчиком Мисливські сірники з Китаю