Amazon лобіює легалізацію марихуани в сша

20

Компанія amazon активізує свою кампанію на підтримку марихуани, оголосивши минулого вівторка, що вона активно лобіює законодавчі реформи, спрямовані на декриміналізацію, і підтвердила своє зобов’язання не перевіряти претендентів на захоплення каннабісом.

Бет галетті, старший віце-президент amazon з кадрових питань, у своєму блозі заявила про підтримку компанією двох законодавчих актів, спрямованих на декриміналізацію канабісу по всій країні. Цей крок відбувається на тлі розширення легалізації на рівні штатів: в 36 штатах дозволений той чи інший рівень громадського доступу до канабісу, а в 18 штатах і вашингтоні, округ колумбія, легалізовано рекреаційне вживання канабісу дорослими.

Компанія amazon, в якій тільки в сша працює 950 000 чоловік, заявила, що підтримує відповідні законопроекти з ряду причин – одна з них полягає в неспроможності розрізнених законів штатів і в тому, що передробоче тестування на канабіс “непропорційно сильно впливає на кольорове населення”. Компанія також зазначила, що її постійне прагнення до пошуку “нових чудових співробітників” означає, що позбавлення від попереднього тестування на каннабіс при прийомі на роботу дозволить їм набирати співробітників з більшої кількості людей.

Це досить цікавий хід з боку amazon, оскільки в багатьох інших аспектах компанія вважається не найкращим роботодавцем. Проте, неупереджене ставлення до канабісу в очах обивателів робить amazon прогресивною компанією. А amazon явно не хоче опинитися в позиції відстаючого, коли сучасні “драконівські” закони будуть переглянуті. Як казав письменник жванецький:”не можеш запобігти — очоль”.