Nvidia готується надати нову технологію згладжування з глибоким навчанням

23

Не так давно компанія nvidia оголосила про підтримку нової технології згладжування deep learning super sampling (dlss), яка вже застосовується в іграх рівня aaa. Вона забезпечує масштабування зображень зі згладжуванням, що досягається шляхом широкого застосування методів штучного інтелекту.

Технологія nvidia dlss має революційне значення для розвитку рендеринга. Вона підвищує продуктивність і якість графіки, а для своєї реалізації використовує можливості спеціалізованих тензорних ядер в відеокартах geforce rtx. Використовуючи глибоку нейромережу, технологія dlss дозволяє підвищувати частоту кадрів з одночасним поліпшенням якості картинки в іграх.

Розповідаючи про dlss, nvidia недавно стала згадувати також про появу додаткового інструменту під назвою dlss2x. Його робота заснована на тих же базових методах, що і dlss, але застосовується тільки для підвищення різкості без масштабування зображення.

Нещодавно стало відомо, що nvidia збирається винести цей інструмент в окрему технологічну категорію, яка отримає власну офіційну назву deep learning anti-aliasing або dlaa.

Більш детально про цей метод згладжування в іграх розповіли представники ігрової студії zenimax studio на стрімі tes:online. З їх слів, dlaa використовує метод машинного навчання для рендеринга зображення, тобто працює за схожим з dlss алгоритмом. Головною відмінністю нового способу від dlss стало те, що нова картинка формується не в більш низькому, а в поточному дозволі, заданому в налаштуваннях гри.

Першою грою, яка підтримує нову технологію, стала the elder scrolls online. Вона вже знаходиться на публічному сервері бета-тестування і стане доступна широкій публіці пізніше.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих відеокарт для ігор . Вибрати кращу відеокарту для ігор непросто – для кого-то кращою може бути найдоступніша відеокарта, для інших найпродуктивніша. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо щомісяця оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу відеокарту для ігор в будь – якій ціновій категорії-від дешевше $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “краща відеокарта для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: