Кращі безкоштовні програми для письма на mac і windows в 2021 році

27

все безкоштовне програмне забезпечення, необхідне письменнику або студенту.

Ми вибрали найкращі безкоштовні програми для письма, які допоможуть вам полегшити планування та друк, не відволікаючи вас, поки ви готуєте роботу до публікації.

Google docs або навіть microsoft word залишається інструментами за замовчуванням для більшості користувачів, але підписка на microsoft365 не є дешевою, а якщо вам потрібен лише текстовий редактор, то який сенс?

Ми тут, щоб поділитися з вами безліччю безкоштовнихпрограмних пакетів, здатних істотно спростити і здешевити завершеннясобственного роману або диплома для інституту.

Всі програми в цьому рейтингу розроблені спеціально дляписьма і містять море корисних функцій,які зроблять ваше життя простіше, особливо в творчих завданнях, що вимагають повної концентрації.

Scrivener містить всі функції, необхідні письменнику, допомагаючи відстежувати сюжетні лінії, зберігати нотатки про персонажів і місця,структурувати вашу роботу і (що набагато важливіше) виконувати серйозну роботу.це не безкоштовна програма, як всі інші інструменти нижче, але оназаслужівает уваги, якщо дозволяє бюджет.

.

не забувайте про роботу з кращою безкоштовною програмою для письма.

ос : windows, macos, linux.

плюси :

Focuswriter, доступний для linux, windows і macos, невідвлекает вас за роботою. З цією метою програма дозволяє приховувати інші додатки, налаштовувати формат відображення тексту на екрані і навіть отслежіватьпрогресс. Якщо ви відчуваєте себе в атмосфері старомодного письменника, можетедобавити звуковий ефект друкарської машинки.

Focuswriter не для всіх – це не найкращий інструмент для перегляду і редагування вашої роботи-але це чудова і маленька програма дляписьма, яка не дозволить вам просидіти в twitter цілий день.

2. Writemonkey

текстовий редактор, який позбавить вас від будь-яких відволікаючих чинників.

ос : windows, macos, linux.

плюси :

 • інтерфейс без зайвого сміття;
 • підтримує розмітку;
 • зручні комбінації клавіш;

мінуси :

 • працює тільки з файлами txt.

Ми є великими шанувальниками markdown, мови редагування тексту, який дозволяє форматувати, коментувати, класифікувати та пов’язувати текст на етапі введення без зайвої суєти, а чудова програма writemonkey ефективно використовує всі ці можливості.

Ця безкоштовна програма для письма пропонує надзвичайно простий користувальницький інтерфейс, який набагато потужніший, ніж здається. Ви знайдете тут чудовий планувальник, автоматичне підсвічування синтаксису та налаштування файлів, і поки markdown вимагає певної звички, ви будете надзвичайно роботи, що витратили на цей час.

Освоївши writemonkey, ви можете використовувати його для створення повідомлень в блогах, друкованих публікацій і всього іншого, для чого потрібнислова.

3. Libreoffice writer

повнофункціональна, але безкоштовна альтернатива microsoft word.

ос : windows, macos, linux.

плюси:

 • чудова сумісність форматів;
 • галереї шаблонів документів;
 • підтримка плагінів;

мінуси :

 • немає мобільного аналога;

Libreoffice-це безкоштовна альтернатива microsoft office з відкритим вихідним кодом, що означає, що програма writer для роботи з текстом має більшість функцій word безкоштовно.

Чудовий вибір для письменників, з повним набором інструментів редагування, тезаурусом, словниками практично на всіх мовах,які ви тільки можете згадати, а також активним співтовариством на форумах,готовому допомогти вам з питаннями, якщо такі виникнуть.

Програма доступна для windows, macos і linux,регулярно отримує оновлення з новими функціями, а також виправленнями помилок.

Єдиний реальний недолік програми в порівнянні з word –відсутність прямої хмарної підтримки, хоча ви легко зможете використовувати етубезкоштовну програму для письма з такими службами, як dropbox, а відсутність мобільногоподаток для роботи в дорозі стане більшою проблемою. Якщо ви пишете за столом, то це може бути єдиний текстовий процесор, який вамнужен.

4. Scribus

створюйте приголомшливі журнали та книги без indesign.

ос : windows, macos, linux.

плюси :

 • інструменти дизайну професійного рівня;
 • підтримує шари;
 • кросплатформа;
 • простий експорт в pdf;

Якщо зовнішній вигляд ваших слів також важливий, як і їх значення, спробуйте scribus: етезкоштовне додаток для настільних видавничих систем з високим рейтингомдля linux, os x і windows, які підходять длявипуску цілих журналів.

Ця програма існує і регулярно оновлюється з 2001года і, хоча спочатку його було використовувати складно, тепер програма предлагаетпублікацию професійного рівня з багаторівневими багатосторінковими документами і відмінною підтримкою управління кольором. Якщо ви коли-небудь використовували adobe indesign, ви знайдете вражаючу схожість. Якщо ви користувалися одним, ви зможете працювати з другим.

Ми б не захотіли розміщувати в цій програмі книгу на 400сторінок (хоча це можливо), але для більш коротких робіт це бесплатноепрограмное забезпечення для письма ідеально.

5. Author

з легкістю напишіть свій роман або підготуйте курсову.

операційна система : macos

плюси :

мінуси :

 • тільки на macos;

Незважаючи на те, що ця програма стала ексклюзивною для macos, вона компенсує обмежене застосування абсолютно дивовижною мовою дизайну та простотою використання. Є чудова опція інтелектуального зіставлення, де виможете звести певні ключові слова менш ніж за п’ять клацань мишею ідаже додавати визначення, щоб легко пов’язати їх з певним розділомтексту.

Є також функція, яка може принести величезну пользустудентам, вона являє собою автоматичний глосарій, повний приміток іссилок, а також правильно відформатовані цитати, які могутсоответствовать вимогам стандартів університету.

Перш за все, програма безкоштовно доступна на macos highsierra і пізніших версіях, при цьому творець програми і його командавсегда прислухаються до коментарів і відповідають на питання, запитувані функції або виправлення помилок. Для експорту є покупка в додатку, однак решту в додатку можна використовувати безкоштовно.author-це програма, яку не можна пропустити в macos, особливо якщо ви збираєтеся почати новий навчальний рік з виконання робіт, де б ви не знаходилися.