Au optronics представила 85-дюймову ігрову тв-панель 4k з частотою оновлення 240 гц

22

Тайванська компанія au optronics (auo) анонсувала випуск величезної за своїми розмірами ігровий телевізійної панелі з діагоналлю 85 дюймів і роздільною здатністю 4k. Частота оновлення екрану становить 240 гц, для оптимізації швидкодії задіяна технологія змінної частоти оновлення.

Компанія auo хоча і з’явилася відносно недавно (в 2001 році), але вже встигла зарекомендувати себе як провідний виробник тв-панелей. Нещодавно вона представила свою спільну з nvidia розробку-65-дюймовий ігровий дисплей з частотою оновлення 144 гц (bfgd). Нинішня новинка перевершила навіть колишній рекордний продукт.

Для відображення контенту використовується порт hdmi 2.1. Однак при дозволі 4k при частоті 240 гц такий порт вже не справляється в повному обсязі. Його пропускної здатності не вистачає для передачі всього обсягу даних, тому їх передача відбувається зі стисненням display stream compression (dsc). Кращим варіантом, на думку експертів, була б установка порту displayport 2.0.

Новий дисплей забезпечує “надвисокий динамічний діапазон” і 96%-ний охоплення колірного простору dci-p3.

Дисплей оснащений запатентованою технологією створення покриття антивідблиску і відрізняється унікальним дизайном поверхні, який забезпечує подальше зниження відблисків. Завдяки цим функціям дисплея, новий 85-дюймовий телевізор auo здатний принести задоволення геймерам і ентузіастам.

Нова панель вже першу премію центрального наукового парку міністерства науки і технологій тайваню як інноваційний продукт 2021 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті “огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw” .

читайте також:

анонс короткофокусного проектора acer ul5630: рішення high-end-класу