Розробник tiktok bytedance вводить в китаї ліміт часу для дітей молодше 14 років

28

Китайська версія популярного додатка для перегляду коротких відеороликів tiktok, відома як douyin, буде обмежувати користувачів у китаї молодше 14 років 40 хвилинами на день, повідомила материнська компанія bytedance в блозі в суботу.

Спеціальний” дитячий ” режим програми відповідає новим обмеженням китайського уряду на доступ до відеоігор для дітей молодшого віку. Підлітки до 14 років зможуть заходити в douyin з 6 ранку до 10 вечора, але не зможуть користуватися додатком поза цим часом, повідомила компанія. Правила будуть застосовуватися до “користувачів, авторизованих по реальному імені” у віці до 14 років. Компанія закликає батьків допомогти своїм дітям пройти процедуру авторизації або вручну активувати” дитячий ” режим, коли це буде запропоновано додатком.

Китайський уряд приділяє особливу увагу скороченню часу, проведеного китайськими підлітками в інтернеті, який він вважає “духовним опіумом”. Минулого місяця національне управління у справах друку та видань оприлюднило нові правила, які обмежують китайських громадян молодше 18 років грати в онлайн-ігри тільки по п’ятницях, вихідних і святах, з 20:00 до 21:00 — фактично, 3 години на тиждень.

Bytedance заявила, що вміст, доступний користувачам у “дитячому” режимі, тепер включатиме освітні матеріали, такі як “цікаві науково-популярні експерименти, виставки в музеях та галереях, красиві пейзажі по всій країні, пояснення історичних знань тощо”.