Хіт продажів: нові iphone 13 в рожевому і синьому кольорах розкупили за лічені хвилини

30

14 вересня компанія apple представила нову лінійку смартфонів iphone 13, а днями відкрила прийом попередніх замовлень на них. І попередні замовлення показали, що нові кольори гаджетів-рожевий і блакитний — користуються великою популярністю.

За лічені хвилини

Нагадаємо, в рожевому кольорі (pink) доступні лише молодші моделі iphone 13 mini і iphone 13, а ось в рядах старших iphone 13 pro і iphone 13 pro max з’явилася забарвлення sierra blue. Перша, природно, розрахована на жіночу аудиторію, а друга є більш універсальною.

За останніми даними, на офіційній платформі tmall рожева модель розкупилася менш ніж за три хвилини. Фактично, після офіційного випуску iphone 13 рожева модель відразу ж потрапила в топ пошукових запитів. До слова, tmall є флагманським магазином apple і безпосередньо управляється компанією.

Подібні повідомлення надходять і з тайвані, де теж відкрито прийом попередніх замовлень. За даними pchome, синій iphone 13 pro і рожевий iphone 13 були розпродані всього за 2 хвилини. Правда, точна кількість замовлених пристроїв не вказано. Швидше за все, було отримано тільки обмежена кількість гаджетів.