Смартфон samsung galaxy a73 може бути оснащений преміальною камерою 108 мп

30

Згідно з чутками, що недавно з’явилися, в даний час в розробці знаходиться смартфон samsung galaxy a73, який може бути оснащений преміальною камерою з роздільною здатністю 108 мп. Повідомляється, що samsung збирається випустити цю модель в серії a в 2022 році.

Поява в лінійці смартфонів середньої цінової категорії преміальної камери може означати тільки одне: samsung ініціює новий виток вдосконалення камер для смартфонів, які торкнуться всі сегменти, в тому числі преміальну категорію.

Підтвердженням цієї здогадки може служити інший слух: в samsung планують наступного року поширити підтримку оптичної стабілізації зображення (ois) на всі моделі лінійки galaxy a. У зв’язку з цим слух, що galaxy a73 може стати першим телефоном компанії samsung в серії a, який буде оснащений 108-мегапіксельною камерою, вже не здається таким неправдоподібним.

Смартфон galaxy a73 замінить смартфон galaxy a72. Останній оснащений чотирма камерами, зібраними в єдиний блок. До його складу входять основна 64-мегапіксельна камера з підтримкою ois, 12-мегапіксельний надширококутний об’єктив, 8-мегапіксельний телеоб’єктив і 5-мегапіксельна камера для макрозйомки. Для селфі пропонується 32-мегапіксельна камера.

Як і попередник a72, galaxy a73 може буде оснащений amoled-панеллю з високою частотою оновлення і ємним акумулятором з можливістю швидкої зарядки. По всій видимості, буде забезпечена підвищена пило – і вологозахист за рівнем ip67. Про вибір мобільної ос поки невідомо нічого. Можливо, буде встановлена наступна версія one ui 4.0 і ос android 12.

Згідно з припущеннями, смартфон буде оснащений чіпсетом snapdragon 7-ї серії, може мати 8 гбайт оперативної пам’яті і 128 гбайт вбудованої пам’яті. Мабуть це і все, що відомо про цей телефон на поточний момент.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: