Симпатичні жіночі шкарпетки бавовняні

280


Пропоную вашій увазі таку просту і казуальну річ, як шкарпетки. Як кажуть, чого чого, а цього добра точно багато не буває. В принципі, за ці гроші можна купити шкарпетки і в магазині біля будинку, але забарвлення цих шкарпеток дуже приємна, та й якість непогана.

Жіночі шкарпетки були замовлені на алиэкспресс і буквально через три тижні вже було отримано на пошті в місті Мінську. Останнім часом, швидкість доставки товарів з Китаю радує. Мабуть щось там налагодили на цій самій вечновсеминенавидимой пошті…

Шкарпетки зі швом. Так що, якщо хочете безшовні, то це не ваш варіант. Зате вони якісно пошиті і нічим неприємним не пахнуть. Продавець продає тільки один розмір. Шкарпетки ідеально підходять на наш 37-38. В коментарях писали, що можна одягати і на 39, але це вже останній можливий варіант.

Шкарпетки прийшли в двох різних колірних наборах. В обох комплектах кольору відрізняються від того, що зображено на фото продавця. Але в принципі так ще й краще. Чим менше повторів, тим веселіше. Шкарпетки пережили без всяких проблем вже кілька прань. Так що до купівлі рекомендую.

Де купити

Жіночі шкарпетки бавовняні

9.1 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Стильні жіночі джинси на АлиЭкспресс Жіночі спідниці на АлиЭкспресс Модні жіночі блузки на АлиЭкспресс Стильні жіночі сорочки на АлиЭкспресс Модні жіночі кофти на АлиЭкспресс кардигани Жіночі на АлиЭкспресс Жіночі рюкзаки на АлиЭкспресс Розумні жіночі годинники Lemfo LEM2