Піряна ручка Jinhao J35

277


Любителям каліграфії присвячується. Погодьтеся, виробляти гарний почерк можна за допомогою звичайної кулькової ручки, але наскільки це робити приємніше використовуючи якісну пір’яну ручку. Таку береш в руки і відразу хочеться щось писати, причому обов’язково з завитками, окантовками, візерунками і іншими естетичними витівками.

Уявляю вашій увазі пір’яну ручку J35 від компанії Jinhao. Вартість на сьогоднішній день становить 2,57 долара, плюс 1,44 долара доставка. Що для якісної пір’яний ручки зовсім не багато. В канцелярських магазинах такі ручки коштують у кілька разів дорожче.

Приходить ручка в самій простий і бюджетної упаковці. Поліетиленовий чохол просто захищає ручку від подряпин. Коробочка за такі гроші мабуть не годиться. Тим не менш, ручка долетіла без пошкоджень. Надсилають її звичайно ж не заправленої і чорнила в комплекті теж немає. Так що доведеться ще побігати в пошуках чорнила, останнім часом їх купівля перетворилася на справжню проблему.

Пір’яна ручка Jinhao виглядає досить масивно. Вага теж відповідний, десь грам 35. Така ручка більш зручно ляже в чоловічу руку, для жіночої краще пошукати щось більш мініатюрне.

В ручці використовується гвинтовий конвертер, який при необхідності можна замінити на стандартний картридж. Довжина ручки 14 см, діаметр близько 13 мм.

Перо класичне, симетричне, відкритого типу. Зроблено зі сталі, по краях позолота, розмір «м». Це означає, що пір’яна ручка Jinhao пише досить товсто і м’яко, папір не дряпає. Добре підійде людям з розмашистим почерком. Ось приклад того, як вона пише.

Де купити

Пір’яна ручка Jinhao J35

4.01

Перевірити ціну
Ручки, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Пір’яна ручка Hero 1S8J Огляд ручки Xiaomi Mijia Sign Pen з АлиЭкспресс Цифровий термометр з зовнішнім датчиком Силіконові куточки для меблів Масажер для спини Симпатична шапочка для малюка TDS метр Xiaomi або вимірювач жорсткості води Непогана копія джойстика DualShok 3 для PS3