Maple bear в києві. Першу канадську двомовну школу відкрили на столичних осокорках

24

Міжнародна мережа двомовних шкіл maple bear global schools (канада) відкрила перший заклад у києві. Нова школа площею 7000 кв.м розташована на затишних столичних осокорках.

Будівля школи має великий мультифункціональний спортивний зал з професійним обладнанням і скеледромом, 12-метровий басейн з високоякісною системою дезінфекції води, баскетбольний майданчик і поле для міні-футболу, хореографічну, музичну, художню та кулінарну студії.

Кожне навчальне приміщення школи розроблено відповідно до канадської методології навчання: простір навчального закладу легко підлаштовується для роботи учнів у групах, парах або індивідуальної роботи. Воно має тематичні “навчальні станції”, що дозволяє ефективно використовувати час, зануривши дітей в різні навчальні предмети і підтримуючи зацікавленість протягом дня.

«програма maple bear спеціально розроблена для всебічного розвитку дитини: фізичного, інтелектуального, емоційного і соціального. Вона дозволяє оволодіти навичками, необхідні для викликів xxi століття”, – говорить родні бріггс, голова і засновник міжнародної мережі шкіл maple bear.

Школа використовує у своїй роботі не тільки канадську освітню програму, а й програму, затверджену міністерством освіти і науки україни.

” це відкриває набагато більше можливостей для учнів maple bear, оскільки вони підготовлені і здатні легко адаптуватися як до канадської системи освіти, так і до української, – зазначає академічний директор maple bear центральної та східної європи ірена корбабич-путько. – для них не буде проблемою вступити як до місцевого університету, так і до вузу за кордоном”.

За словами ірени, на сьогодні це перша і єдина школа такого типу в україні, але вже є запити від інвесторів з інших міст.канада є світовим лідером двомовної освіти методом “занурення”. З 1994 року в системі освіти цієї країни застосовується методологія, яка всебічно розвиває особистість дитини, а саме навички 21 століття: критичне мислення, формування характеру, креативність, інновації, а також цифрову та комп’ютерну грамотність.

“ці навички є ключовими для наших дітей, щоб досягти професійного успіху в швидкому і мінливому світі”,-зазначає ленна глейд, віце-президент академічної команди шкіл maple bear.

Канадська академічна команда інтегрує вчителів київської школи maple bear у систему постійної підтримки та навчання. Вони матимуть доступ до всіх методичних розробок міжнародних експертів. Ірена корбабіч-путко протягом року допомагатиме вчителям в освоєнні канадських підходів. Ірена кілька десятків років працювала в освітній системі канади, має управлінський досвід. В україні вона допомагала міністерству освіти і науки з реформою.

Восени в школу на осокорках пішли дошкільнята та учні початкової школи. Середня і старша школи чекатимуть учнів наступних років.

Вступ до груп дошкільної підготовки та попередня реєстрація до 1 та 2 класів відкрита за посиланням: https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/order

контакти maple bear, осокорки:

додаткова інформація: у канаді спочатку існує дві мови, англійська та французька. Завдяки двом “рідним мовам” канадці мають досвід у навчанні методом “занурення”, який дозволяє вільно володіти обома мовами. Канадська освітня система традиційно займає перше місце в п’ятірці англомовних країн світу згідно з міжнародним рейтингом oecd pisa. Дослідження pisa відповідає на найважливіші питання: що важливо знати і вміти громадянам? як вони застосовують шкільні знання в реальному житті і чи достатньо вони гнучкі і зацікавлені, щоб прагнути вчитися протягом усього життя? pisa вивчає, чи здатна освітня система певної країни підготувати своїх учнів до успіху в реальному житті.