Стали відомі нові подробиці про чіпсет google tensor

36

Як стало відомо з довіреного джерела, що готується до випуску google tensor буде використовувати більш старі ядра arm, що мають більш низьку продуктивність, ніж передбачалося раніше.

Новою інформацією поділилися дослідники видання xda-developers. Їм вдалося отримати детальну інформацію про чіпсет tensor від анонімного розробника, в руках якого опинився інженерний зразок google pixel 6 pro.

Джерело підтвердило, що процесор tensor дійсно збудований за схемою ядер 2+2+4, а також підтвердив частоти їх роботи. Вони виявилися тими ж, про які згадувалося в більш ранніх чутках.

Потрапив в руки зразок з тестовим чіпсетом google tensor має два нових високопродуктивних суперядра arm cortex-x1, що працюють на тактовій частоті 2,802 ггц і збудованих на архітектурі arm8.2-a. Крім цього, в його конфігурації значаться два продуктивних, але старіших процесорних ядра cortex-a76 з тактовою частотою 2,53 ггц – вони з’явилися як флагманські в 2018 році і збудовані на архітектурі arm8-a (harvard), але сьогодні вже не можуть розглядатися як ультранові. Нарешті, в конфігурацію tensor входять ще чотири високоефективних ядра cortex-a55 з тактовою частотою 1,80 ггц, збудованих на архітектурі arm8.2-a (dimaniq).

Розчарування викликало те, що згідно з попередніми чутками, новий чіпсет google tensor буде оснащений ультрановими високопродуктивними ядрами cortex-a78, які з’явилися в цьому році. Однак реальність виявилася більш прозаїчною.

Розробники xda повідомляють, що вони ретельно перевірили інформацію на інших пристроях. Але врешті-решт їм все-таки довелося переконатися, що помилки дійсно немає: google не став використовувати більш сучасні ядра cortex-a78 і зберіг більш ранні ядра cortex-a76.

Крім цього, підтверджені інші параметри pixel 6 pro: 12 гбайт озу, 128 гбайт сховища ufs, підтримка кодування av1 на апаратному рівні через чіп google tensor. Він також підтримує аудіокодеки bluetooth aptx і aptx hd, а також кодек sony ldac.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто – для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших – найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь – якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: