Intel готує функцію intel seamless update для оновлення прошивки без перезавантаження

30

Intel веде розробку технології , яка дозволить оновлювати системне пз системи в процесі його виконання без необхідності перезавантаження. Інформація про це була отримана з аналізу патчів для ядра linux. З цих джерел вдалося також отримати назву нової функції-intel seamless update.

Концептуально ця функція нагадує те, як здійснюється підтримка і оновлення мікрокоду uefi – невеликої операційної системи, що працює поверх системної прошивки настільної системи і служить інтерфейсом між ос і мікропрограмами, керуючими низькорівневими функціями обладнання.

Можливість оновити прошивку без необхідності перезавантаження затребувана в першу чергу в бізнесі. В даний час доводиться перезавантажувати систему для оновлення прошивки і внесення виправлень. Ця вимога є жорсткою для багатьох промислових систем. Перезавантаження викликає необхідність припинення роботи запущених програм і здатна уповільнити роботу інфраструктури, оскільки на введення оновлень може піти до декількох хвилин робочого часу. Протягом цього часу, поки система перезавантажується, вона і всі прикладні системи не можуть бути використані.

До подібних переривань в роботі дуже чутливі клієнти, що працюють під високими вимогами sla (угод про рівень обслуговування) щодо простоїв. Перезавантаження означає, що для таких систем знижується умова їх майже 100-відсоткової безвідмовної роботи.

Очікується, що нова функція intel seamless update з’явиться разом з анонсом процесорів intel xeon покоління sapphire rapids.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також:

microsoft припиняє підтримку тонких клієнтів windows thin pc з 12 жовтня 2021 р.