Електричний самокат-тягач polestar re: move (3 фото)

13

У найближчому майбутньому електричні самокати можуть значно розширити сферу своєї “діяльності” і переміститися з міських вулиць в складські приміщення, забезпечуючи допомогу при транспортуванні невеликих вантажів. В ході мюнхенського автосалону iaa mobility 2021 шведський автовиробник polestar (компанією володіють volvo cars і geely) представив прототип триколісного електричного самоката, що зовні нагадує компактні вантажні сани. Повністю електричний самокат re: move здатний перевозити вантаж масою до 180 кг.

Новинка призначена для пересування по велосипедних доріжках зі швидкістю, що не перевищує 24 км/ч. Ширина транспортної платформи становить 750 мм, що забезпечує вільний проїзд по доріжках, відведених для велосипедного транспорту.

Шасі re: move виготовлені з низьковуглецевого алюмінію і оснащені електричним механізмом, що дозволяє самокату «нахилятися» при поворотах, покращуючи стійкість і маневреність, а також знижуючи радіус повороту до менше семи метрів. Самокат забезпечений дисковими гальмами, зовнішнім освітленням і стоп-сигналами. Автономну їзду забезпечує стандартний акумулятор 2,2 квтг. При створенні рами використані композитні матеріали на основі льону, що замінюють традиційну пластмасу.

В даний час конкретних термінів виходу polestar re: move на ринок немає. Маркетологи досліджують ринок на предмет використання “електричних саней” в транспортних компаніях, що доставляють невеликі вантажі, а також для роботи в сільській місцевості, де транспортна інфраструктура недостатньо розвинена.

Hydro