Amd: основою дохід компанії приносять геймери і творчі працівники

10

Виступаючи на технологічній конференції deutsche bank 2021, фінансовий директор amd девіндер кумар заявив, що основну частину свого доходу компанія отримує від продажів геймерам, а зовсім не майнер, як може здатися з боку.

Приводом для цієї заяви стали високі фінансові показники, які демонструє amd в останні роки. Її досягнення є стійкими і не змінюються протягом вже багатьох кварталів. Наприклад, в останньому кварталі amd збільшила виручку до 3,85 млрд доларів – на 99% вище в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Прибуток при цьому виріс до 710 млн доларів або на 352%. Таких показників вдалося досягти, незважаючи на випробовувану багатьма компаніями брак процесорів, що скорочувало обсяги продажів відеокарт.

Як заявив кумар, створювані компанією графічні процесори radeon орієнтовані в першу чергу на геймерів, а не на видобуток криптовалют. Компанія цілеспрямовано розвиває архітектуру rdna 2, яку важко назвати оптимізованою під майнінг.

Як приклад він навів результати майнінг etherium за допомогою графічних процесорів amd в порівнянні з моделями серії geforce rtx 30. Карти amd відрізняються більш низькою пропускною здатністю інтерфейсу зовнішнього обміну даними. Для цієї мети amd використовує технологію infinity cache в ігрових навантаженнях.

Приводом для питань про вплив майнінг стала публікація у виданні videocardz, де розповідалося, що в китаї були проведені тести декількох карт на базі rdna 2 для оцінки їх потенціалу для майнінг. Виявилося, що при майнінг ether в nbminer хешрейт склав тільки 39 mh / s.

Як зазначив кумар, продажі графічних карт amd для майнінг криптовалют носять незначний характер. Цей напрямок не є пріоритетним для amd.

Він зазначив, що компанія приділяє велику увагу розвитку високопродуктивних графічних процесорів серії radeon 6000, розглядаючи їх як рушійну силу галузі. Великі надії компанія пов’язує і з розвитком архітектури cdna 2.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих відеокарт для ігор . Вибрати кращу відеокарту для ігор непросто – для кого-то кращою може бути найдоступніша відеокарта, для інших найпродуктивніша. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо щомісяця оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу відеокарту для ігор в будь – якій ціновій категорії-від дешевше $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “краща відеокарта для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також:

apple попросила співробітників надати дані про пройдену вакцинацію проти covid-19