Огляд тестера грунту для квітів Xiaomi Flower Monitor з АлиЭкспресс

291


Сьогодні я розповім вам про своє нове корисне придбання. Нам з чоловіком на весілля подарували безліч різних рослин в горщиках. Там були дуже гарні і рідкісні квіти, різні карликові чагарники і навіть колючі кактуси. Спочатку я зраділа і подумала, що вони стануть відмінним доповненням до інтер’єру, але потім, перерахувавши всі фікуси, шефлера і гіацинти, я зрозуміла, що абсолютно не тямлю в квітникарстві. Після недовгих обговорень чоловік запропонував мені купити спеціальний пристрій для догляду за рослинами, але за умови, що воно буде не надто дороге. Мій вибір припав на Xiaomi flower monitor з китайського сайту АлиЭкспресс. Він мав непогані характеристики і безліч позитивних відгуків, тому ми вирішили замовити саме цей пристрій. Тим більше, коштував він всього 1000 рублів (приблизно в 200 рублів обійшлася доставка). Через два тижні аналізатор прийшов на нашу пошту (були якісь проблеми з митницею, тому доставка зайняла стільки часу). Загалом, ділюся з вами своїми враженнями.

Зовнішній вигляд і комплектація

Корпус Сяоми виконаний з якісного білого пластика, а основна частина датчика – з металу. Екрану на корпусі немає, оскільки пристрій синхронізується зі смартфоном і передає всі дані на нього. Загалом, розповідати більше нічого. Комплектація досить убога – акумулятор та інструкція. Засмутило, що все на китайській мові.

Характеристики і функціональність

Розробник Xiaomi
Вид Smart Flower and Plant Monitor (Huahuacaocao)
З’єднання Bluetooth 4.0
Акумулятор CR2032
Потужність 3
Розміри пристрою 120.5 х 24.5 х 12.5 мм
Відтінок білий

Основне завдання даного пристрою – турбота про рослини. Воно оснащене чотирма основними датчиками – освітлення, температури, вологості і мінералізації. Освітлення вимірюється в люксах, температура в градусах за Цельсієм, вологість – у відсотках, а мінералізація грунту – в мс/див. Щоб з рослинами все було добре, необхідно дотримуватися норму всіх цих показників. На щастя, самим нічого вважати не доведеться. Пристрій підсумовує середнє значення всіх датчиків і виводить на екран загальний відсоток турботи про те чи іншому рослині. Достатньо лише вставити аналізатор в горщик, почекати пару хвилин, і інформація з’явиться на екрані смартфона.

На жаль, повністю русифікованого програми для даного приладу не існує. Офіційна версія з Маркету має тільки китайську мову. Але це не проблема, тому що інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Також можна завантажити англійську версію (база рослин все одно на китайській мові), але для неї знадобляться рут-права. Ми з чоловіком кілька годин переводили назви рослин, щоб включити їх в особистий список. Після цього використовувати додаток стало набагато простіше.

Підіб’ємо підсумки

Xiaomi flower monitor – це відмінний девайс для тих, хто дбає про своїх рослинах. Він має вбудовані датчики освітлення, температури, вологості і мінералізації, що дозволяє створити оптимальну атмосферу для утримання кімнатних (і не тільки) кольорів.

Спочатку нічого не відбувалося, але через місяць після використання Xiaomi flower monitor ми нарешті побачили результат. Більшість подарованих рослин зросли практично вдвічі і зацвіли. Нам навіть вдалося врятувати завядшую шефлера, яка раніше стояла на кухні. Як виявилося, ми надто часто її поливали і з-за цього листя почали опадати. Загалом, я В захваті від кількості квітучих рослин у квартирі, а чоловік задоволений, що не викинув гроші на вітер. Рекомендуємо Xiaomi flower monitor, тим більше, що купити його можна буквально за копійки.

Плюси і мінуси пристрої:

Позитив:

  • Невелика вага і приємний дизайн
  • Безліч необхідних функцій
  • Простий інтерфейс
  • Точні свідчення

Негатив:

  • Відсутність російської мови
  • Бідна комплектація
  • Довга доставка

Де купити

$11.21

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд розумного вимикача Xiaomi Aqara з АлиЭкспресс Огляд лампочки Xiaomi Yeelight з АлиЭкспресс Огляд розумного чайника Xiaomi Mi Чайникові з АлиЭкспресс Огляд розумною зубної щітки Xiaomi soocare x3 з АлиЭкспресс Огляд відеокамери XiaoMi XiaoFang з АлиЭкспресс Огляд смартфона Xiaomi Redmi 4A з АлиЭкспресс Огляд медіаплеєра Xiaomi MI BOX Android з АлиЭкспресс Огляд смартфона Xiaomi Redmi 4X з АлиЭкспресс