Вперше після android 8.1 oreo google може випустити проміжну версію android 12.1

11

Сьогодні ми писали про те, що компанія google випустила п’яту і останню бета-версію операційної системи android 12 і готується до публічного релізу. А тепер з’явилася інформація про наступну версію, і це, схоже, не android 13.

Android 12.1?

Натяки на майбутню версію виявили в коді ос. Зокрема, ентузіасти помітили, що android 12 відповідає рівню api 31, тоді як android 13 отримає api 33. Куди ж поділися api 32? є пряма вказівка на те. Що рівень api 32 отримає якась версія sc-v2. Sc-це скорочення внутрішнього» солодкого ” назви android 12-snow cone (фруктовий лід в ріжку).

При цьому v2, схоже, вказує на проміжну версію операційної системи — швидше за все, android 12.1. Google раніше практикував випуск таких версій-наприклад, android 8.1, android 7.1 і так далі. Останньою стала версія android 8.1 oreo, після чого поліпшення і виправлення почали додавати в щомісячні патчі безпеки.

Також не виключено, що api level 32 буде пов’язаний з android для якоїсь іншої платформи, як було з api level 20 і android 4.4 w для носяться пристроїв.